12 Aralık 2013, Perşembe 11:10:14

THY UÇAĞINDA KÜSTAHÇA HAREKET!

Norveç'teki Oslo Havalimanı, büyük bir skandalın merkezi oldu. Polisin, THY uçaklarında arama yapması isyan ettirdi. Aramanın kabin içinde köpekli yapılması, yolculardan büyük tepki aldı.
  • Acaba turkiye onlarin yaptigi gibi Kopekli arama yapsa ne olur hoslarina gidermi. B. Ben bir Turk ve ayni zamanda. Havaci olarak Onlarin yapilan bu. muameleyi siddetle kiniyorum. Uzayci boston ,
  • İyi bir uke miyiz, iyi insanlarmiyiz, saygilimiyiz, anamizi alip gitmiyormuyuz?? Avrupali hata yapmaz, tek ulke olsa neyse kac ulke aynisini yapiyoruz, deveye diken...
  • Allah aşkına birisi de Lufthansa körüğünün başına geçip,uçaktan çıkanlara pasaport kontrolü yapsın,Almanya'ya varır varmaz uçağın kapısında pasaport kontrolü aşağılamasından illallah yahu.Neymiş yanlış vizeyle gelenleri yakalıyorlarmış.100 metre ilerideki pasaport kabinlerinde ne iş yapılıyor o zaman?
  • Bunun bu denli büyütülmesinin amacı thy i kullanan vatandaşlarına milliyetçilik aşılamaktır !!!!

Norveç'teki Oslo Havalimanı, büyük bir skandalın merkezi oldu. Polisin, THY uçaklarında arama yapması isyan ettirdi. Aramanın kabin içinde köpekli yapılması, yolculardan büyük tepki aldı. Aramalara, taşınan nakit para miktarının öğrenilmesi gerekçe olarak gösterildi. Türk elçiliğinin Norveç makamları nezdindeki girişimlerine rağmen, arama tedbirlerinin rahatsız edici şekilde devam ettiği öğrenildi.

SAATLERCE İŞKENCE ETTİLER

İçişleri Bakanlığı'nın hazırladığı raporda özellikle 12 Haziran 2013 tarihinde 9 güvenlik görevlisi ve bir personelle uçak içinde yolcuları rahatsız edecek şekilde arama yapıldığı ifade edildi. Körükteki yığılma nedeniyle THY uçağının gecikmeli olarak kalktığı ve bu yüzden ceza yediği açıklandı. İçişleri Bakanlığı 'Karşılık' ilkesi uyarınca Türkiye'den Norveç'e gidecek Norveç pasaportu sahiplerine de aynı güvenlik önlemlerini uygulama kararı aldı.

ÖNCE YAPTILAR, SONRA PANİKLEDİLER

İstanbul'dan Oslo'ya uçuş gerçekleştiren Norveç menşeili iki firmayı kullanacak Norveç pasaportu sahiplerine, benzer güvenlik önlemleri uygulanarak uçuş izni verilmeye dün itibariyle başlandı. Norveçli yetkililer, aynı şekilde karşılık verilmesi nedeniyle büyük rahatsızlık yaşadıklarını Türk yetkililerine iletti. Ancak bu talebin, Türk makamları tarafından ciddiye alınmadığı ortaya çıktı.

THY UÇAĞINDA KÜSTAHÇA HAREKET!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Acaba turkiye onlarin yaptigi gibi Kopekli arama yapsa ne olur hoslarina gidermi. B. Ben bir Turk ve ayni zamanda. Havaci olarak Onlarin yapilan bu. muameleyi siddetle kiniyorum. Uzayci boston ,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Biz?? ~ 4 yıl önce
İyi bir uke miyiz, iyi insanlarmiyiz, saygilimiyiz, anamizi alip gitmiyormuyuz?? Avrupali hata yapmaz, tek ulke olsa neyse kac ulke aynisini yapiyoruz, deveye diken...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
LH ~ 4 yıl önce
Allah aşkına birisi de Lufthansa körüğünün başına geçip,uçaktan çıkanlara pasaport kontrolü yapsın,Almanya'ya varır varmaz uçağın kapısında pasaport kontrolü aşağılamasından illallah yahu.Neymiş yanlış vizeyle gelenleri yakalıyorlarmış.100 metre ilerideki pasaport kabinlerinde ne iş yapılıyor o zaman?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mali ~ 4 yıl önce
Bunun bu denli büyütülmesinin amacı thy i kullanan vatandaşlarına milliyetçilik aşılamaktır !!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000