15 Şubat 2016, Pazartesi 09:39:36

THY uçağında hayatını kaybetti

Türk Hava Yolları'nın Cidde-İstanbul seferini yapan uçağında Cezayirli bir yolcu hayatını kaybetti.
  • vay arkadaş allahın sopası yok derler birde. Varmış. Sen git hayat kurtardılar diye gerine gerine resimler çektir ve BEN BEN BEN diye milletin gözüne soka soka bu olayı bile kendine çevir reklamını yap KHB olarak; bugün de aynı ekibin o hayatı neden kurtaramadılar diye burada senin yüzünden madara olsunlar! Şimdi anladın mı başarının ortak bir payda olduğunu, tek bir kişi yada makamla özdeşleşemeyeceğini? mukadderatın ise her daim varolup hatırlanması gerektiğini? işte o yukardaki varya,, çıkar böyle pattttt diye vurur yüze gerçekleri de anlayana tabi.
  • Arkadasim yalaaaannn dedi yolcu daha turk hava sahasina giriste rahatsizlanmis ama bosuna masraf olmasin diye ucak yakin meydana inmemis istanbula kadar inat etmis..bana denilen bu ...
  • Kabin ekibi neden kurtaramamış.
  • El-Fatiha...

Türk Hava Yolları'nın Cidde-İstanbul seferini yapan uçağında Cezayirli bir yolcu hayatını kaybetti. Yolcunun Türk Hava Yolları'nın TK95 sefer sayılı uçağında bir yolcu hayatını kaybettiği öğrenildi.

TC-JOA kuyruk tescilli Airbus 330 tipi uçağın Atatürk Havalimanı'na inişe hazırlandığı sırada Cezayirli yolcunun rahatsızlandığı ekiplerin müdahalesine rağmen kurtarılamadığı bildirildi. Uçak indikten sonra ambulansa alınan Cezayirli yolcunun cenazesi morga kaldırıldı.

©AirportHaber

THY uçağında hayatını kaybetti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

kader ~ 11 ay önce
vay arkadaş allahın sopası yok derler birde. Varmış. Sen git hayat kurtardılar diye gerine gerine resimler çektir ve BEN BEN BEN diye milletin gözüne soka soka bu olayı bile kendine çevir reklamını yap KHB olarak; bugün de aynı ekibin o hayatı neden kurtaramadılar diye burada senin yüzünden madara olsunlar! Şimdi anladın mı başarının ortak bir payda olduğunu, tek bir kişi yada makamla özdeşleşemeyeceğini? mukadderatın ise her daim varolup hatırlanması gerektiğini? işte o yukardaki varya,, çıkar böyle pattttt diye vurur yüze gerçekleri de anlayana tabi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 11 ay önce
Arkadasim yalaaaannn dedi yolcu daha turk hava sahasina giriste rahatsizlanmis ama bosuna masraf olmasin diye ucak yakin meydana inmemis istanbula kadar inat etmis..bana denilen bu ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AFR ~ 11 ay önce
Kabin ekibi neden kurtaramamış.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ESB ~ 11 ay önce
'kabin ekibi' çünkü, 'kurtarma ekibi' değil.Prosedürün gerektirdiği eğitimi alıyorlar diye her rahatsızlananı kurtaracaklar gibi bir kural mı var?
uranyum bromür ~ 11 ay önce
ilkyardım ile tıbbi müdahalenin arasındaki farkı bir ara öğren afr tek hücrelisi
O ara ~ 11 ay önce
O ara baska biseyle mesgulmus ondan.neyle mesgul oldugunu sor soylicem
Txl ~ 11 ay önce
Çöpe çıkmış,ondan.
hadi cnm ~ 11 ay önce
madem kurtarma ekibi değil niçin kurtardıklarında boydan foto verip ödül alınıyor ozaman? ne yani şimdi bu arkadaşlar kurtaramadılar diye cezamı alacaklar başkanlarından
Neden mi ~ 11 ay önce
Olağanüstü eğitimden doktor olarak değil atom mühendisi olarak çıktıkları için
Er kisi niyetine ~ 11 ay önce
El-Fatiha...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000