09 Nisan 2011, Cumartesi 09:04:26

THY UÇAĞINA KAR ENGELİ

Tataristan'ın başkenti Kazan'da etkili olan yoğun kar yağışı bu şehirde yapılacak olan Avrupa Halter Şampiyonasına katılacak takımların ulaşımını engelledi.
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • rabbimde seni bildiği gibi yapıyor zaten
  • merak ediyorum bu sampiyonun IQ su kac acaba?
  • Yorumum uygunsuz ve hakaret içeren unsurları her an ihtiva edebileceğinden kısa kesmek istiyorum..Allah seni bildiğin gibi yapsın..Anladın sen onu .....
Aralarında Türk Milli Takımı'nın da bulunduğu çok sayıda Avrupalı takımı taşıyan uçaklar yoğun kar yağışı ve tipiden dolayı Kazan Havaalanı'na inemedi. On saat uçuşa kapatılan Kazan Havaalanına inecek uçaklar Moskova'ya yönlendirildi..

İstanbul - Kazan seferi yapan THY uçağı da yoğun kar yağışından dolayı Kazan'a inemedi. Saat 21.20'de İstanbul'dan havalanan TK 0427 sefer sayılı uçak Kazan'a Havaalanı'na inişe alçaldığı sırada yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle inişi gerçekleştiremedi. Moskova'ya yönlendirilen THY uçağı yerel saat ile 04.00 iniş yaptı.

Aralarında Naim Süleymanoğlu, Nurcan Taylan'ın da bulunduğu Halter Milli Takımı'nın da yer aldığı THY'nın 154 yolcusu 8 saattir Moskova'da bekliyor. Yolcuların Kazan'a ne zaman hareket edeceğine dair bir açıklama yapılmadığı öğrenildi.

Halter Milli Takımı'nın Pazartesi başlayacak olan Avrupa Şampiyonası'na yetişmesi için 10 saatlik karayolu yolculuğunu göze aldığı bu yönde de çalışmalar yapıldığı bildirildi.
THY UÇAĞINA KAR ENGELİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 7 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
rabbimde seni bildiği gibi yapıyor zaten

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
merak ediyorum bu sampiyonun IQ su kac acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Yorumum uygunsuz ve hakaret içeren unsurları her an ihtiva edebileceğinden kısa kesmek istiyorum..Allah seni bildiğin gibi yapsın..Anladın sen onu .....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000