18 Haziran 2016, Cumartesi 09:28:25

THY uçağına apronda araç çarptı

Türk Hava Yolları'nın (THY) İstanbul Taipei seferini yapmaya hazırlanan yolcu uçağına yükleme yapılması sırasında yer hizmeti aracı (High Loader) çarptı.
  • Ne kadar cahil ne kadar maho adam varsa tgs ye ise girmis. Adamlar konusmayi bilmiyorlar havalimaninda calisiyor. Bildigin rezillik. Salak millet dolu
  • Bismillah işe geldik neler duyuyorum. Hacım uçak emniyete yeğenini aldırmış... sanada bu yakışır her yerde elin var ö.p her fırsatta imkanları değerlendiriyorsun. Bakalım nasıl vereceksin ahir zamanı hakkını yediğin insanların hakkını.. Bakalım kutsal topraklar seni temizleyecek mi acaba,, Ahir zamanın haklarını yediklerine karşı karşıya gelince ne yapacaksın..
  • Hangi uçakmış acaba? Enson gelen LJ serisinden midir? .eğer öyle ise ; daha bikaç aylık uçağa da bu yapılmaz be abi.çok yazık çok.
  • TGS sadece 1 saat grev yapsın o zaman görürüm ben sizin bu yalanlariniz.Artık ofislerinizden atla çıkarsınız uçağı yetistiricem diye

Atatürk Havalimanında yer hizmet aracının çarptığı Türk Hava Yollarına (THY) ait İstanbul-Taipei seferini yapacak yolcu uçağında hasar meydana geldi.

THY'nin saat 02.20'de Tayvan'ın başkenti Taipei'ye gidecek TK-24 sefer sayılı Boeing 777-300 tipi uçağı, seferini yapmak üzere 209 numaralı salondan 335 yolcusunu aldı. Bu sırada yükleme aracı (High Loader), uçağın arka kargo kapağının bulunduğu kısmına çarptı.

Kaptan pilot, kaza nedeniyle uçağın hasar görmesi üzerine, Atatürk Havalimanı Hava Trafik Kontrol Kulesi'ne seferin yapılamayacağını bildirdi.

Daha sonra yolcular tekrar terminale alınırken, uçaktaki bagajlar ve kargolar da indirildi. Kaza yapan uçak teknik bakıma alınırken, yolcular THY'nin başka bir uçağıyla saat 06.05'te Taipei'ye hareket etti.

THY uçağına apronda araç çarptı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (79)

Tgs ~ 2 yıl önce
Ne kadar cahil ne kadar maho adam varsa tgs ye ise girmis. Adamlar konusmayi bilmiyorlar havalimaninda calisiyor. Bildigin rezillik. Salak millet dolu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ö.P ~ 2 yıl önce
Bismillah işe geldik neler duyuyorum. Hacım uçak emniyete yeğenini aldırmış... sanada bu yakışır her yerde elin var ö.p her fırsatta imkanları değerlendiriyorsun. Bakalım nasıl vereceksin ahir zamanı hakkını yediğin insanların hakkını.. Bakalım kutsal topraklar seni temizleyecek mi acaba,, Ahir zamanın haklarını yediklerine karşı karşıya gelince ne yapacaksın..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nedim ~ 2 yıl önce
Hangi uçakmış acaba? Enson gelen LJ serisinden midir? .eğer öyle ise ; daha bikaç aylık uçağa da bu yapılmaz be abi.çok yazık çok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TGS ~ 2 yıl önce
TGS sadece 1 saat grev yapsın o zaman görürüm ben sizin bu yalanlariniz.Artık ofislerinizden atla çıkarsınız uçağı yetistiricem diye

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zor be ~ 2 yıl önce
Hepiniz iktidar torpillisiniz. Grev yapmak isteyeni ilk kendiniz bertaraf edersiniz.
Saldım çayıra ~ 2 yıl önce
Bu TGS personeli kadar lakayt çalışan bir firma görmedim. Hiçbir aidiyet duygusu yok, uçaklarda nasıl çalıştıklarını! görüyoruz. Bunları denetleyecek THY çalışanları ofislerden çıkın artık. Bütün operasyonu adamlara devretip yan gelip yatmayın.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000