21 Şubat 2011, Pazartesi 10:00:34

THY UÇAĞI YOLCUSUZ GİTTİ, YOLCUSUZ DÖNDÜ!

Bingazi'de mahsur kalan Türk vatandaşlarını almak üzere ülkeye giden THY uçağı, yetkililerin izin vermemesi üzerine Libya'ya inemeyerek geri döndü.
  • AKP işine gelince f16'ya sığınıyor
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • Oraya f-16 larimiz esliginde gonderilseydi bak nasil olurdu. Tum vatandaslarimiz bu aksam donmus olurdu.
  • acaba orada kalan ve tek umıdı bızler olan ınsanlar sız olsaydınız yapılanlar ıcın boylemı dusunurdunuz ? bu işler için canı gönülden gece-gunduz demeden emek veren insanlara sadece teşekkür edınız ve TURK oldugunuz ıcın gurur duyunuz...

Libya'da devam eden olaylar nedeniyle Bingazi'de mahsur kalan Türk vatandaşları, tahliye edilmeye başlandı. Bu sabah 05.00 sularında havaalanında mahsur kalan Türk yolcuları getirmek üzere İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan kalkan THY'nin Boeing 777-300ER tipi yolcu uçağı, Libya Sivil Havcılığı'nın engeliyle karşılaşmıştı.
 
Libya hava sahasına girildiğinde iniş izni verilmeyen THY uçağının yaklaşık 1 saat civarında havada tur attığı ifade edildi.

Libya Sivil Havcılık Kurumu tarafından iniş izni verilmeyen "Dolmabahçe" isimli uçak, 09:38'de Atatürk Havalimanı 05-23 pistine vatandaşlarımızı alamadan boş olarak iniş yaptı.Atatürk Havalimanı apronunda iki A330 ise Libya'ya iniş izni alınırsa havalanmak üzere hazır bekletildiği ifade edildi.

THY UÇAĞI YOLCUSUZ GİTTİ, YOLCUSUZ DÖNDÜ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

Misafir ~ 7 yıl önce
AKP işine gelince f16'ya sığınıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Oraya f-16 larimiz esliginde gonderilseydi bak nasil olurdu. Tum vatandaslarimiz bu aksam donmus olurdu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
acaba orada kalan ve tek umıdı bızler olan ınsanlar sız olsaydınız yapılanlar ıcın boylemı dusunurdunuz ? bu işler için canı gönülden gece-gunduz demeden emek veren insanlara sadece teşekkür edınız ve TURK oldugunuz ıcın gurur duyunuz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000