26 Temmuz 2014, Cumartesi 09:04:26

THY UÇAĞI ROMA'YA ACİL İNİŞ YAPTI

Türk Hava Yolları'nın Barcelona-İstanbul seferini yapan yolcu uçağı sorunlu bir yolcu nedeniyle Roma'ya acil iniş yaptı.
  • Türk yolcu…
  • CAMAROTH HAKLI Son gunlerde ucaklarda bu tip olaylar artmaya basladi ve moda haline gelmeye basladi...Kafan mi bozuldu,dikkat mi cekmek istiyosun ya da haberlere mi cikmak istiyosun ucuz ucak bileti al sonra da ucakta olay cikar ve onca insani magdur et psikolojisini boz,havayoluna para kaybettir...Kesinlikle gerekli mercilerin acilen cok ciddi yaptirimlar almasi gerekiyor...Kesin hapis cezasi ne bilim cok yuklu ertelenemez tazminatlar...Yoksa cahil cehaletli bir suru insan potansiyel tasiyor...
  • bu tür vakalar olmaya başladı dünyada artık farklı insanlar başkalarının huzurlarını rahatsız ediyorlar.. bu adamın yaptığı hareketten dolayı thy zaman kaybetti, para kaybetti, ve diğer yolcuların da hakları ne oldu sorarım size. çok ciddi yaptırımlar konmalı. sivil havacılık genel müdürlüğü yeni bir kanun taslağı hazırlayıp meclise gödermeli.. uçaklarda uçuş güvenliğini tehdit edenlere kesin ve net hapis cezaları verilmeli paraya çevrilmez ve ertelenmez. mahkemede süt liman durup da ceza almadan kurtulmak için..
  • Gercekten hayal gucu olmasini bende isterdim fakat maalesef degil...Arastirirsaniz nasil bir cehaletle hakaret ettiginizi kendinizde ogrenebilirsiniz...Kuzenim o ucaktaydi...

Türk Hava Yolları'nın Barcelona'dan istanbul'a gelmek üzere dün 18:00'da havalanan uçağı sorunlu bir yolcu nedeniyle Roma'ya acil iniş yapmak zorunda kaldı. 

THY uçağı TK1856 sefer sayılı uçuşunu gerçekleştirmek üzere Barcelona'dan havalandıktan sonra bir yolcunun uçak içerisinde bağırmaya başladı. Yolcunun bu davranışı üzerine kabin ekibi yolcuyu sakinleştirmeye çalıştı ancak başarılı olamadı. Bunun üzerine kabin amiri durumu kokpite bildirdi. TC-JPP kuyruk tescilli uçağın pilotu, İtalya hava sahası üzerindeyken durumu Roma Havalimanı'ndaki yetkililere bildirerek acil iniş talebinde bulundu.

134 yolcusuyla birlikte Roma Havalimanı'na acil iniş yapan THY uçağında olay çıkaran sorunlu yolcu havalimanı polisine teslim edildi. Sorunlu yolcunun Roma'da gözaltına alındığı öğrenilirken Türk Hava Yolları uçağı, yaklaşık 3,5 saatlik gecikmeyle  Atatürk Havalimanı'na teker koydu.

Uçakta olay çıkartan yolcunun İ.N.'nin Türk vatandaşı olduğu belirtildi.

THY UÇAĞI ROMA'YA ACİL İNİŞ YAPTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Türk yolcu…

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
CAMAROTH HAKLI Son gunlerde ucaklarda bu tip olaylar artmaya basladi ve moda haline gelmeye basladi...Kafan mi bozuldu,dikkat mi cekmek istiyosun ya da haberlere mi cikmak istiyosun ucuz ucak bileti al sonra da ucakta olay cikar ve onca insani magdur et psikolojisini boz,havayoluna para kaybettir...Kesinlikle gerekli mercilerin acilen cok ciddi yaptirimlar almasi gerekiyor...Kesin hapis cezasi ne bilim cok yuklu ertelenemez tazminatlar...Yoksa cahil cehaletli bir suru insan potansiyel tasiyor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camaroth ~ 4 yıl önce
bu tür vakalar olmaya başladı dünyada artık farklı insanlar başkalarının huzurlarını rahatsız ediyorlar.. bu adamın yaptığı hareketten dolayı thy zaman kaybetti, para kaybetti, ve diğer yolcuların da hakları ne oldu sorarım size. çok ciddi yaptırımlar konmalı. sivil havacılık genel müdürlüğü yeni bir kanun taslağı hazırlayıp meclise gödermeli.. uçaklarda uçuş güvenliğini tehdit edenlere kesin ve net hapis cezaları verilmeli paraya çevrilmez ve ertelenmez. mahkemede süt liman durup da ceza almadan kurtulmak için..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yavass ~ 4 yıl önce
yavas yollasın meclıse padisah istemeden. civi cakılmaz yandaslarını izlemedin mi adamlar terimin stadında top bile kosturdular .böyle büyük bi adam oldu . nerdeen nereye basbakanlık adamı zengin eder.
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Gercekten hayal gucu olmasini bende isterdim fakat maalesef degil...Arastirirsaniz nasil bir cehaletle hakaret ettiginizi kendinizde ogrenebilirsiniz...Kuzenim o ucaktaydi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000