18 Temmuz 2013, Perşembe 08:30:57

THY UÇAĞI MUMBAI'DE KALDI

Türk Hava Yolları'nın Mumbai-İstanbul seferini yapmaya hazırlanan yolcu uçağında teknik arıza meydana geldi. Arıza nedeniyle sefer gerçekleştirilemezken, yolcular otellere yerleştirildi.
  • "keske" adıyla yazan arkadaşa : kaptanlar yabancı zaten
  • bu A340 lari elden cikarma zamani geldi!!! :))) Daha ne bekliyorsunuz :)
  • bombay seferi git-gel yapan 2 kisi biliyorum ve planlı dokulmus programa ... yok die iskembeden kubra atmayın bu kole zihniyeti ile emnıyetin bu kadar gozardı edildigi sirkette kaza yakındır allah korusunla olmaz emnıyetını alcaksın sonra allah korur.
  • olabilecek bir arıza heyecana gerek yok thy nin düşmanlarına malzeme çıktı gene.. united airlines dada teknik arızalar oluyor önemli olan ciddi bir sorun olmadan çözülebilmesidir..

Türk Hava Yolları'na (THY) ait TK-721 sefer sayılı Boeing 777-300ER tipi TC-JJE kuyruk tescilli yolcu uçağı Mumbai-İstanbul seferini yapmak için Mumbai Havalimanı'nda hazırlıklarını tamamladı. Bu sırada uçakta teknik bir arıza meydana geldi.

Dün saat 10.15'de İstanbul Atatürk Havalimanı'na iniş yapması planan uçak arıza nedeniyle Mumbai Havalimanı'nda kaldı.

Uçak teknik bakıma alınırken, yolcular otellere yerleştirildi. (Hürriyet)

THY UÇAĞI MUMBAI'DE KALDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

gnc ~ 5 yıl önce
"keske" adıyla yazan arkadaşa : kaptanlar yabancı zaten

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Artik ~ 5 yıl önce
bu A340 lari elden cikarma zamani geldi!!! :))) Daha ne bekliyorsunuz :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bombay ~ 5 yıl önce
bombay seferi git-gel yapan 2 kisi biliyorum ve planlı dokulmus programa ... yok die iskembeden kubra atmayın bu kole zihniyeti ile emnıyetin bu kadar gozardı edildigi sirkette kaza yakındır allah korusunla olmaz emnıyetını alcaksın sonra allah korur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camaroth ~ 5 yıl önce
olabilecek bir arıza heyecana gerek yok thy nin düşmanlarına malzeme çıktı gene.. united airlines dada teknik arızalar oluyor önemli olan ciddi bir sorun olmadan çözülebilmesidir..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000