26 Ağustos 2016, Cuma 09:40:27

THY uçağı kuş sürüsüne girdi

Türk Hava Yolları'nın dün İstanbul-Erzurum seferini yapan yolcu uçağına kuş çarptı, uçak İstanbul'a geri döndü.
  • Ağzı olan konusuyor.Konuya vakıf olmadan saçma sapan sırf yorum yapmak için havacılıkla ilgisi olmayan kişilerin yorumlarını dikkate almamak gerek.Kutlarım Kaptanım emniyeti elden bırakmamak gerek.
  • Sevgili zeka özürlü yorumcu kahraman arkadaşlar,uçağın sol motoruna leylek girdi ve pan deklere edip tek motor dönüp indi.Thy pilotlarını vicdana davet edeceğinize ben sizleri cehaletinizden kurtulmaya davet ediyorum eğitin biraz kendinizi
  • Abicim ucak istanbula donene kadar 10 dk daha sabredip Erzuruma inseymis ya. Sanki dunyanin diger ucuna gidecek. Lutfen yapmayin bunlari artik. Bu olaylar yuzunden surekli zarar aciklaniyor. Bunlarin geri donusu yok. Thy yonetimi lutfen yureginizi vicdaniniza koyun ...
  • gecen biz de pist sonunda bizim ısıkları görünce aniden havalanan martı sürüsüne daldık. rahmetlilerin hepsi pistin son birkaç yüz metrelik kısmında asfaltın üzerinde duruyorlardı. önlem alınması için ille birinin başına iş gelmesi mi gerekiyor?

Türk Hava Yolları'nın dün İstanbul-Erzurum seferini yapan yolcu uçağına kuş çarptı, uçak İstanbul'a geri döndü.

Kalkışından kısa bir süre sonra kuş sürüsüne girdiği öğrenilen TK 2706 sefer sayılı Airbus A320 tipi THY uçağı Atatürk Havalimanı'na geri döndü.

Atatürk Havalimanı'nda inen THY uçağı bakıma alınırken yolcular için başka bir uçak tahsis edildi.

©AirportHaber

THY uçağı kuş sürüsüne girdi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Emniyet ~ 2 yıl önce
Ağzı olan konusuyor.Konuya vakıf olmadan saçma sapan sırf yorum yapmak için havacılıkla ilgisi olmayan kişilerin yorumlarını dikkate almamak gerek.Kutlarım Kaptanım emniyeti elden bırakmamak gerek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
T ~ 2 yıl önce
Herkesin agzi var seninde masallah
Pilot ~ 2 yıl önce
Sevgili zeka özürlü yorumcu kahraman arkadaşlar,uçağın sol motoruna leylek girdi ve pan deklere edip tek motor dönüp indi.Thy pilotlarını vicdana davet edeceğinize ben sizleri cehaletinizden kurtulmaya davet ediyorum eğitin biraz kendinizi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Abicim ~ 2 yıl önce
Abicim ucak istanbula donene kadar 10 dk daha sabredip Erzuruma inseymis ya. Sanki dunyanin diger ucuna gidecek. Lutfen yapmayin bunlari artik. Bu olaylar yuzunden surekli zarar aciklaniyor. Bunlarin geri donusu yok. Thy yonetimi lutfen yureginizi vicdaniniza koyun ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cahil ~ 2 yıl önce
Kalktıktan kısa süre sonra diyor, 3 saatlik uçuştan bahsediyosun. Sen nası bir operasyon olduğunun farkında mısın hocam ?
Bakım ~ 2 yıl önce
Uçağı erzurumda mı bakıma alsınlar?
qwe ~ 2 yıl önce
gecen biz de pist sonunda bizim ısıkları görünce aniden havalanan martı sürüsüne daldık. rahmetlilerin hepsi pistin son birkaç yüz metrelik kısmında asfaltın üzerinde duruyorlardı. önlem alınması için ille birinin başına iş gelmesi mi gerekiyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000