09 Ağustos 2014, Cumartesi 16:11:47

THY UÇAĞI KALKIŞTAN SONRA GERİ DÖNDÜ!

Iğdır'da vatani görevini tamamladıktan sonra İstanbul'a gitmek için uçağa binen bir kişinin, uçak korkusu nedeniyle kriz geçirmesi üzerine havalanan uçak yeniden Iğdır'a zorunlu iniş yaptı.
  • Ruh hastasımısın hocam sen o nasıl yorum öyle. Sen ölüncede cami işgal parası alsınlar o zaman
  • Uçak fobin varsa ne işin var uçakta, zorla mı bindirdiler?? Hem yolculara heyecan yaşatıyosun hemde ekibe akla gelmedik şeyler yaşatıyosun...
  • bazen oluyor böyle yolcular bana da denk geldi hatta amsterdam kazasından kurtulan bir hanım iç hatlarda türbülansa girdiğimizde çığlıklar starak bağırdı ama sakinleştirmenin yolları var.ne kadar ağır olursa olsun bu vakalar sakinleştirilebiliyor. tecrübeli bir ekip işi sadece.
  • Sn. airporthaber yetkilileri...Acaba bir bilginiz varmıdır bu sabah TK'nın meşhur A340'ı deli mike esenboğa'ya geldi, tk 2109 seferi için yolcusunu aldı ve taxi'ye başladı ancak pist başından geri dönerek körüğe yanaştı, yolcular indirildi ve sonradan da sefer iptal edildi. normalde uçağın boston devamı olacaktı ahl'den o sefere de yaklaşık 6 saat gecikme ile TC-JII A343 verilmiş, TC-JDM ise boş uçarak 17.20 civarında ahl'ye inmiştir...acaba teknik arız mı yaşandı durum nedir bilgi varmı acaba?

Iğdır'da vatani görevini tamamladıktan sonra İstanbul'a gitmek için uçağa binen bir kişinin, uçak korkusu nedeniyle kriz geçirmesi üzerine havalanan uçak yeniden Iğdır'a zorunlu iniş yaptı.

Alınan bilgiye göre Karakoyunlu İlçe Jandarma Komutanlığı'nda askerliğini tamamlayan Üveyis İ, bugün ailesinin yanına İstanbul'a gitmek için uçağa bindi.

Daha önceden uçak korkusu olduğu belirlenen Üveyis İ, uçağın havalanmasından kısa bir süre sonra kriz geçirmeye başladı. Görevlilerin yolcuyu sakinleştirme çabaları sonuç vermeyince İstanbul'a giden TC-JLK kuyruk tescilli uçak yeniden Iğdır Havalimanı'na zorunlu iniş yaptı.

Üveyis İ, havalimanında sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Iğdır Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Hastanın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, zorunlu iniş yapan TK2719 sefer sayılı uçak da yeniden İstanbul'a gitmek için havalandı.

TK2719 seferini gerçekleştiren "Kırklareli" isimli uçak 15:25 sularında Atatürk Havalimanı'na iniş yaptı.

THY UÇAĞI KALKIŞTAN SONRA GERİ DÖNDÜ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Ruh hastasımısın hocam sen o nasıl yorum öyle. Sen ölüncede cami işgal parası alsınlar o zaman

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Uçak fobin varsa ne işin var uçakta, zorla mı bindirdiler?? Hem yolculara heyecan yaşatıyosun hemde ekibe akla gelmedik şeyler yaşatıyosun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
eren ~ 4 yıl önce
bazen oluyor böyle yolcular bana da denk geldi hatta amsterdam kazasından kurtulan bir hanım iç hatlarda türbülansa girdiğimizde çığlıklar starak bağırdı ama sakinleştirmenin yolları var.ne kadar ağır olursa olsun bu vakalar sakinleştirilebiliyor. tecrübeli bir ekip işi sadece.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Deli Mike ~ 4 yıl önce
Sn. airporthaber yetkilileri...Acaba bir bilginiz varmıdır bu sabah TK'nın meşhur A340'ı deli mike esenboğa'ya geldi, tk 2109 seferi için yolcusunu aldı ve taxi'ye başladı ancak pist başından geri dönerek körüğe yanaştı, yolcular indirildi ve sonradan da sefer iptal edildi. normalde uçağın boston devamı olacaktı ahl'den o sefere de yaklaşık 6 saat gecikme ile TC-JII A343 verilmiş, TC-JDM ise boş uçarak 17.20 civarında ahl'ye inmiştir...acaba teknik arız mı yaşandı durum nedir bilgi varmı acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000