10 Aralık 2008, Çarşamba 16:42:40

THY uçağı güçlükle indi

Elazığ’da etkili olan kar yağışı 50 kadar köy yolunun ulaşıma kapanmasına neden olurken hava ulaşımını da olumzus yönde etkiledi. THY uçağı Elazığ'a güçlükle inebildi.
  • Pilot yorumuyla yazan kisi hevesli yeni yetme bir kardes kesin
  • yok yok arkadaşlar bu işin dibi çıkmış..isteyen istediği gibi sallıyo burada...o pilot bendim hehehe...hem de öyle minima altına 300 - 400 feet felan da inmedim...nerdeyse sıfır yaklaştım...heyyy be...en kral benim...
  • Demek hala yaşananlardan,geçirilen acı tecrübelerden ders alınmadı.Kurallar ve prosedürler bir kenara itilebiliyor.Sen şimdi kahramanlık mı yaptın yani,seni alkışlamamız mı gerekiyo.Arkadaşlar bırakın artık şu gereksiz egolarınızı,yersiz kahramanlıklarınızı.İnsanlar sizlere güvenip canını emanet ediyor,sen şov yapacaksın diye uçmuyo o uçaklar.Ha tabi birde limitlerin dışında uçup bunu büyük beceriymiş gibi anlatılmasıda işin öbür tarafı.Bari bunu söylemeseydin.Sanırım bu tür arkadaşlar daha yaptıkları işin sorumluluğunun farkında değiller.Herkeze emniyetli uçuşlar dilerim.
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

THY’nin İstanbul- Elazığ seferini yapan yolcu uçağı, Elazığ Havaalanı’na olumsuz hava koşulları nedeniyle iki kez pisti pas geçip üçüncü denemesinde inmeyi başardı.

Türk Hava Yolları’na ait TK672 sefer sayılı İstanbul-Elazığ uçağı Elazığ Havaalanı’na olumsuz hava koşulları nedeniyle güçlükle iniş yaptı. Uçak, iki kez pisti pas geçerek havada bir süre tur attıktan sonra, üçüncü denemede iniş yapabildi.

Bugün saat 12.30'da inmesi gereken uçağın yaklaşık olarak saat 13.10'da iniş yaptı.

THY uçağı güçlükle indi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

MILOT ~ 9 yıl önce
Pilot yorumuyla yazan kisi hevesli yeni yetme bir kardes kesin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
esas pilot ~ 9 yıl önce
yok yok arkadaşlar bu işin dibi çıkmış..isteyen istediği gibi sallıyo burada...o pilot bendim hehehe...hem de öyle minima altına 300 - 400 feet felan da inmedim...nerdeyse sıfır yaklaştım...heyyy be...en kral benim...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
blackbird ~ 9 yıl önce
Demek hala yaşananlardan,geçirilen acı tecrübelerden ders alınmadı.Kurallar ve prosedürler bir kenara itilebiliyor.Sen şimdi kahramanlık mı yaptın yani,seni alkışlamamız mı gerekiyo.Arkadaşlar bırakın artık şu gereksiz egolarınızı,yersiz kahramanlıklarınızı.İnsanlar sizlere güvenip canını emanet ediyor,sen şov yapacaksın diye uçmuyo o uçaklar.Ha tabi birde limitlerin dışında uçup bunu büyük beceriymiş gibi anlatılmasıda işin öbür tarafı.Bari bunu söylemeseydin.Sanırım bu tür arkadaşlar daha yaptıkları işin sorumluluğunun farkında değiller.Herkeze emniyetli uçuşlar dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pilot'a ~ 9 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000