27 Mayıs 2016, Cuma 12:42:29

THY uçağı geri döndü

Bağdat seferini yapan Türk Hava Yolları uçağı teknik arıza nedeniyle geri döndü.
  • 7 haziran gidiş 10 haziran dönüş 1326 TL Bağdat'a siz kimi kandiriyorsunuz allah aşkına havacılıktan anladığıniz tek şey yine siyasi bakış açısı. Biraz gerçekçi olun gözünüzü seveyim bu kadar ucuz olmayın biraz şaşırtın.
  • Düşünemeyenlere ; örnek veriyorum bir git gel uçuş (aynı tarih) paris e 1.300 bağat a 2,500 tl. Bağdat a 2,5 saatte giderken Paris e 5 saat i geçen sürede gidiliyor. Yani hem bilet fiyatı hem yakıt açısından en *2 para kazanılıyor bağdat hattında. Paris de 120 yolcudan kazanacağı parayı bağdatta 40 yolcudan kazanıyor firmalar diğer deyişle. Bu arada Mevzu arıza ama herkes de ticari parlak tespitlerini?? paylaşmış.. Ayrıca gidiş 60 dönüş belki full yolcu bunu nerden biliyorsunuz,Herkese hayırlı işler.
  • 61 yolcu mu? Hahahaahah Temel Kotil plakayı tutturmuş
  • arkadaşında dediği gibi uçak yolcu sayısına göre belirlenip girdiyor ve bizde bagdata 50 yle gitsek 150 yle geri geliyoruz savaş bölgesi olduğu için şirket tehlikeyi göze alıp yolluyor ve biletler uçmuş durumda bu yüzdendir ki bağdat yolcusu şirketler için önemli..

Bağdat seferini yapan Türk Hava Yolları uçağı teknik arıza nedeniyle geri döndü.

Türk Hava Yollarının İstanbul-Bağdat seferini yapan Airbus 321 tipi uçağı yolcu aldıktan sonra saat 10.16 sıralarında 61 yolcu ile Atatürk Havalimanı'ndan havalandı. Türk Hava Yolları uçağı Bursa üzerinde iken teknik bir arıza nedeniyle geri dönmek zorunda kaldı.

Atatürk Havalimanına sorunsuz bir şekilde geri dönen uçak, bakıma alınırken, yolcular başka bir uçakla gönderildi.

THY uçağı geri döndü

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Yazık ~ 2 yıl önce
7 haziran gidiş 10 haziran dönüş 1326 TL Bağdat'a siz kimi kandiriyorsunuz allah aşkına havacılıktan anladığıniz tek şey yine siyasi bakış açısı. Biraz gerçekçi olun gözünüzü seveyim bu kadar ucuz olmayın biraz şaşırtın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ticari Faliyetler Kıd. Uzm. ~ 2 yıl önce
Düşünemeyenlere ; örnek veriyorum bir git gel uçuş (aynı tarih) paris e 1.300 bağat a 2,500 tl. Bağdat a 2,5 saatte giderken Paris e 5 saat i geçen sürede gidiliyor. Yani hem bilet fiyatı hem yakıt açısından en *2 para kazanılıyor bağdat hattında. Paris de 120 yolcudan kazanacağı parayı bağdatta 40 yolcudan kazanıyor firmalar diğer deyişle. Bu arada Mevzu arıza ama herkes de ticari parlak tespitlerini?? paylaşmış.. Ayrıca gidiş 60 dönüş belki full yolcu bunu nerden biliyorsunuz,Herkese hayırlı işler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
61? ~ 2 yıl önce
61 yolcu mu? Hahahaahah Temel Kotil plakayı tutturmuş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
crew ~ 2 yıl önce
arkadaşında dediği gibi uçak yolcu sayısına göre belirlenip girdiyor ve bizde bagdata 50 yle gitsek 150 yle geri geliyoruz savaş bölgesi olduğu için şirket tehlikeyi göze alıp yolluyor ve biletler uçmuş durumda bu yüzdendir ki bağdat yolcusu şirketler için önemli..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000