19 Mayıs 2015, Salı 09:23:56

THY UÇAĞI GERİ DÖNDÜ

Türk Hava Yolları'nın TK 475 sefer sayısıyla Ekaterinburg'a gidecek yolcu uçağına kuş çarptı, uçak geri döndü.
  • kuşlar bile sana gıcık globally fosss
  • 3.cü havalimanına yaptığım yoruma cevap veren zat ı muhterem ben senin ete gugu süte papa dediğin zamandan beri havacılıktayım her sene bu zamanlarda göçler başlayınca bu olaylar vuku bulur ayrıca yeni havalimanı için çevrebilimcilerin raporlarını okursan anlarsın nedemek istediğimi bu arada keşke tapusu benim olsa da kız kulesinde yaşasam
  • Ne kusu ya dogru durust haber yapin. Teknik arizadan dondu ucak. Tabi siz simdi benim yorumu yayinlamadan haberi degistirirsiniz.
  • 3.havalimani yapildiginda kuslar goc edermis de cumbus olurmus..sen kiz kulesinde yasiyorsun herhalde boyle sacma sapan kehanetlerde bulunduguna gore..

Dün gece İstanbul-Ekaterinburg seferini yapacak Türk Hava Yolları'na ait TC-JRJ kuyruk tescilli A321 tipi yolcu uçağı, yolcularını almasının ardından sorunsuz bir kalkış gerçekleştirdi.

Uçağa kalkışından kısa bir süre sonra kuş çarpınca kokpit ekibi geri dönüş kararı aldı. Atatürk Havalimanı'na inen uçak bakıma alınırken yolcular da bekleme salonlarına geçti.

Kontrolleri yapılan uçağın 6 saatlik gecikmeyle bu sabah 06:02'de kalkış yaptığı öğrenildi.

©AirportHaber

THY UÇAĞI GERİ DÖNDÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Dc-3 ~ 3 yıl önce
kuşlar bile sana gıcık globally fosss

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
3.cü havalimanına yaptığım yoruma cevap veren zat ı muhterem ben senin ete gugu süte papa dediğin zamandan beri havacılıktayım her sene bu zamanlarda göçler başlayınca bu olaylar vuku bulur ayrıca yeni havalimanı için çevrebilimcilerin raporlarını okursan anlarsın nedemek istediğimi bu arada keşke tapusu benim olsa da kız kulesinde yaşasam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Ne kusu ya dogru durust haber yapin. Teknik arizadan dondu ucak. Tabi siz simdi benim yorumu yayinlamadan haberi degistirirsiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
3.havalimani yapildiginda kuslar goc edermis de cumbus olurmus..sen kiz kulesinde yasiyorsun herhalde boyle sacma sapan kehanetlerde bulunduguna gore..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000