11 Aralık 2009, Cuma 07:55:14

THY uçağı geri döndü

İstanbul-Pekin seferini yapan THY’ye ait TK-020 sefer sayılı uçak, iniş takımlarını toparlayamadığı için kalkışından yarım saat sonra geri dönüş yaptı...
  • aslinda basinin böyle kücük olaylari aciklamamasi lazim.avrupa ülkelerinde böyle olaylari kimse duymaz,türk basininin biraz ders almasi lazim,özellikle mac anlatan spor spikerlerinin.
  • anlamiyorum,bazi yorum yazanlar garezine yorum yaziyorlar gibi geliyor bana.allah korumus birsey olmadan sagsalim geri dönmüs ya aksi bir durum olsaydi ne yapardi yolcu yakinlari,siz zannediyorsunuzki ucaklarin bakimlari yapilmiyor cok yanlis düsünüyorsunuz.allah hayirli ucuslar versin.
  • ben zannetmiyorum zaten THY çok komik ondan güldüm espri anlamaz arkadaş
  • Thy de bu kadar arıza olmasını abartmamak lazım arıza olsun ama kaza olmasın.60 uçaklık filodan 130 filoluk uçağa geçiyorsun ve eskiden uçakların yerde yatarken şimdi ful time kullanıyorsun.bir çok yeni hat açıldı.bence buna göre konuşmak lazım.diğer havayollarındada bunlar oluyordur.basına yansımaz çünki bunları olağan göürüyorlar.havacılık kültürü farklı şey

Atatürk Havalimanı’ndan 00:30 sıralarında yolcuları ile birlikte havalanan uçak, kalkış esnasında iniş takımlarını toparlayamadı. Durumu kuleye bildiren pilot, havalandıktan yarım saat sonra mecburi iniş için izin istedi. Saat 01.00 sıralarında Atatürk Havalimanı'na iniş yapan uçak hangara çekildi.

Hürriyet

THY uçağı geri döndü

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 8 yıl önce
aslinda basinin böyle kücük olaylari aciklamamasi lazim.avrupa ülkelerinde böyle olaylari kimse duymaz,türk basininin biraz ders almasi lazim,özellikle mac anlatan spor spikerlerinin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
anlamiyorum,bazi yorum yazanlar garezine yorum yaziyorlar gibi geliyor bana.allah korumus birsey olmadan sagsalim geri dönmüs ya aksi bir durum olsaydi ne yapardi yolcu yakinlari,siz zannediyorsunuzki ucaklarin bakimlari yapilmiyor cok yanlis düsünüyorsunuz.allah hayirli ucuslar versin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ben zannetmiyorum zaten THY çok komik ondan güldüm espri anlamaz arkadaş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Thy de bu kadar arıza olmasını abartmamak lazım arıza olsun ama kaza olmasın.60 uçaklık filodan 130 filoluk uçağa geçiyorsun ve eskiden uçakların yerde yatarken şimdi ful time kullanıyorsun.bir çok yeni hat açıldı.bence buna göre konuşmak lazım.diğer havayollarındada bunlar oluyordur.basına yansımaz çünki bunları olağan göürüyorlar.havacılık kültürü farklı şey

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000