09 Ocak 2012, Pazartesi 16:15:15

THY UÇAĞI ERZİNCAN'A İNEMEDİ...

Türk Hava Yolları (THY)'nın TK 2654 sefer sayılı İstanbul- Erzincan uçağı, elverişsiz hava nedeniyle Elazığ Havaalanı'na zorunlu iniş yaptı...
  • thy ve anadolu jet aynı occ dispatch ile çalışıyor... thy yi indirmeyip anadolu jeti indirme söz konusu değil değişen hava sartları sadece..
  • sen indin mi ?
  • ben sana ne diyim ki.. boşver ya hiç bir şey demiyim allah akıl fikir versin. 1 saat diyorsun. belkide hava koşulları dğeişmiştir ,,.. ne dersin mantıklı değil mi ? belki de limitlerin altinda olan gorus limitlerin uzerine çıkmıştır.. sana da akılcı geliyor mu ?lütfen allahın size verdiği beyini kullanın agirlik yapiyor sanirim bedeninizde.
  • THY den hemen sonra SUNEXPRESS bir saat sonrada ANADOLUJET indi.Firmalar arası değişiyormu hava şartları acaba
Doğu Anadolu Bölgesi'nde etkili olan elverişsiz hava, uçak seferlerini de aksatıyor. Erzincan şehir merkezinde yağmur, yüksek kesimlerde ise kar yağışı etkili oluyor.

THY’nın 2654 sefer sayılı İstanbul-Erzincan uçağı Elazığ’a yönlendirilerek, buraya iniş yaptı. Erzincan’dan İstanbul’a gidecek yolcuların biletleri ise bir sonraki güne ertelendi. (Mynet YurtHaber)
THY UÇAĞI ERZİNCAN'A İNEMEDİ...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 6 yıl önce
thy ve anadolu jet aynı occ dispatch ile çalışıyor... thy yi indirmeyip anadolu jeti indirme söz konusu değil değişen hava sartları sadece..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
sen indin mi ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
ben sana ne diyim ki.. boşver ya hiç bir şey demiyim allah akıl fikir versin. 1 saat diyorsun. belkide hava koşulları dğeişmiştir ,,.. ne dersin mantıklı değil mi ? belki de limitlerin altinda olan gorus limitlerin uzerine çıkmıştır.. sana da akılcı geliyor mu ?lütfen allahın size verdiği beyini kullanın agirlik yapiyor sanirim bedeninizde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
THY den hemen sonra SUNEXPRESS bir saat sonrada ANADOLUJET indi.Firmalar arası değişiyormu hava şartları acaba

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000