11 Şubat 2016, Perşembe 09:32:21

THY uçağı acil iniş yaptı

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Akra seferini yapan yolcu uçağı, bir kabin memurunun tansiyonun düşmesi nedeniyle Atina Havalimanı’na iniş yapmak zorunda kaldı.
  • Türk Hava Yollarında çalışan tüm steward lar tam bir jön, eğitimli, kültürlü, centilmen, bakımlı. Kedi ulaşamadığı ciğer için ne düşünürmüş bilirsiniz. Çekemeyenler kıskanmakta haklı..
  • Geçmiş olsun
  • Su Stewrt in yazdigina bir bakin, ne kadar ayip, agirlama bayan isidir beyler, Tk bu stewart yanlisliginin ne zaman farkina varacak, ucakta yolculari maalesef bir dovmedikleri kaliyor
  • Geçmiş olsun, umarım ciddi bir şeyi yoktur. Bu durumda uçuş ücretini alacak mı acaba?

Türk Hava Yollarının (THY) İstanbul-Akra seferini yapan tarifeli uçağı, kabin memurunun rahatsızlanması nedeniyle Yunanistan'daki Atina Havalimanı'na zorunlu iniş yaptı.

Edinilen bilgiye göre, Atatürk Havalimanı'ndan Gana'nın başkenti Akra'ya hareket eden THY uçağında görev yapan kabin memuru, tansiyonunun düşmesi sonucu rahatsızlandı. Kabin memurunun durumunun bildirildiği kaptan pilot, kuleyle irtibata geçti. Gerekli izinlerin alınmasının ardından, uçak Yunanistan'ın Atina Havalimanı'na sorunsuz indi.  Rahatsızlanan kabin memurunun sağlık ekipleri tarafından uçaktan alınması sonrası, uçak, Akra'ya hareket etti. 

THY uçağı acil iniş yaptı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Bir hostes ~ 2 yıl önce
Türk Hava Yollarında çalışan tüm steward lar tam bir jön, eğitimli, kültürlü, centilmen, bakımlı. Kedi ulaşamadığı ciğer için ne düşünürmüş bilirsiniz. Çekemeyenler kıskanmakta haklı..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kadir ~ 2 yıl önce
bu jön olma, eğitimli centilmen ve bakımlı olma durumu haklı bir ego oluşturuyor, bu haklı ego sebebiyle de uçağa binen insanlara bir tepeden bakma durumu sözkonusu, yani thy kabin memuru arkadaşları yolcuya gülümserken görmek pek mümkün olmuyor, önce insanı sevmek lazım gerisi kolay..
Arkadaşımıza ~ 2 yıl önce
Geçmiş olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yazilan ~ 2 yıl önce
Su Stewrt in yazdigina bir bakin, ne kadar ayip, agirlama bayan isidir beyler, Tk bu stewart yanlisliginin ne zaman farkina varacak, ucakta yolculari maalesef bir dovmedikleri kaliyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hart hurt ~ 2 yıl önce
sadece yolcuyu mu
. ~ 2 yıl önce
Geçmiş olsun, umarım ciddi bir şeyi yoktur. Bu durumda uçuş ücretini alacak mı acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000