07 Temmuz 2015, Salı 11:42:54

THY uçağı acil iniş yaptı

Türk Hava Yolları'nın Bangkok-İstanbul seferini yapan yolcu uçağı Yeni Delhi'ye acil iniş yaptı.
  • Oraya o notu yazanin .......... !! Yeter be derdiniz nedir? Bu isin suyu cikti artik bence böyle notlar ciddiye alinmasin artik zaten ucaga binmeden önce dünyanin kontrolü yapiliyor.
  • Benim Anlamadığım bu uçağın Delhi ye dirvertından 10 dakika sonra airport haberin resimlerle haber yapması çok manidar değilmi. Airport habere iki sorum var 1 bu resimler kimden alındı 2 bu kadar elinize çabuk nasıl geçti
  • TGS nin sayfası değilki burası bak oradan takip edersen anında müracaat edersin, dimi Nuri?
  • TGS'ye alım var mı?

Türk Hava Yolları'nın Bangkok-İstanbul seferini yapan yolcu uçağı Yeni Delhi'ye acil iniş yaptı. TK65 sefer sayısıyla Bangkok'tan havalanan THY'ye ait Airbus A330 tipi TC-JNI kuyruk tescilli uçağın tuvaletindeki 'bomba' yazısı nedeniyle acil iniş yaptığı öğrenildi.

Yeni Delhi'ye güvenli bir iniş yapan uçakta bomba araması yapılacağı ve olumsuz herhangi bir duruma rastlanmaması halinde seferine devam edeceği bildirildi.

Acil iniş sonrası uçağın yolcularından birinin çektiği fotoğraf:
 

THY uçağı acil iniş yaptı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (39)

Taksu ~ 3 yıl önce
Oraya o notu yazanin .......... !! Yeter be derdiniz nedir? Bu isin suyu cikti artik bence böyle notlar ciddiye alinmasin artik zaten ucaga binmeden önce dünyanin kontrolü yapiliyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Purss ~ 3 yıl önce
Benim Anlamadığım bu uçağın Delhi ye dirvertından 10 dakika sonra airport haberin resimlerle haber yapması çok manidar değilmi. Airport habere iki sorum var 1 bu resimler kimden alındı 2 bu kadar elinize çabuk nasıl geçti

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nuri .. ~ 3 yıl önce
TGS nin sayfası değilki burası bak oradan takip edersen anında müracaat edersin, dimi Nuri?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nuri ~ 3 yıl önce
TGS'ye alım var mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000