15 Ağustos 2014, Cuma 12:10:11

THY TİP MÜDÜRLERİNİ DEĞİŞTİRDİ

Türk Hava Yolları Uçuş İşletme Başkanlığı’nda taşlar yerinden oynadı. Kimler hangi görevlere atandı?
  • Er ucan fo lar a kotu bir haber daha; 5yil dan uzun sure 37 yada 320 ucmamis olanlar tiplerini kaybedecekler ve kaptanlik icin tekrar tip egitimi almalari gerekecek asil sorun ise thy yoneticilerinin bu ikinci pilotlari 5 yil bekletmek istemelerindeki sebeb butun ikinci pilotlardan tip parasi kesmeyi planlamasi .
  • konuşmayın artık, bütün kirli çamaşırlarınız ortada, bi bitmediniz ...
  • Arkadaslar g müd yrdmcısı ve ucus işltme baskanı istediği tipte ucar , ucusa gider gelir vs vs. Cahil misiniz ? Kıskanc mısınız ? Nesiniz anlamadık arkadas. Bide bunu konusan yada yazan kişilere ucak teslim ediyorlar :)))
  • Baspilot olmus üst tipe gecmesıne laf edıyorlar komik ya. Bütün fılolardan sorumlu adama tip soruyorlar. Sen baspilot olsan cessna da ucardın zaten kesin. Varol kaptanım bu marabalar konuşsun dursun.

Türk Hava Yolları’nda Kadir Dokuyucu’nun Uçuş İşletme Başkanlığı görevine getirilmesinden sonra bugün eğitim müdürlerinde de değişimler yaşandı.

THY Genel Müdürü Temel Kotil’in duyurduğu atamalar sonucu, Mehmet Ali Bozkurt Uçuş Standartları Müdürü, Bilgin Gündüz Boeing 777 tip müdürü, Numan Manka Airbus 310-330-340 Tip Müdürü, Ahmet Acar Airbus 320 Tip Müdürü olarak atandı.

Öte yandan Kurumsal Gelişim ve Bilgi Teknolojileri Başkanlığı’nda proje yöneticisi olarak görev yapan Turgut Öztürk de ERP müdürü oldu.

 ©AirportHaber.com ÖZEL 

THY TİP MÜDÜRLERİNİ DEĞİŞTİRDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (53)

Beyaz ~ 4 yıl önce
Er ucan fo lar a kotu bir haber daha; 5yil dan uzun sure 37 yada 320 ucmamis olanlar tiplerini kaybedecekler ve kaptanlik icin tekrar tip egitimi almalari gerekecek asil sorun ise thy yoneticilerinin bu ikinci pilotlari 5 yil bekletmek istemelerindeki sebeb butun ikinci pilotlardan tip parasi kesmeyi planlamasi .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
konuşmayın artık, bütün kirli çamaşırlarınız ortada, bi bitmediniz ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Arkadaslar g müd yrdmcısı ve ucus işltme baskanı istediği tipte ucar , ucusa gider gelir vs vs. Cahil misiniz ? Kıskanc mısınız ? Nesiniz anlamadık arkadas. Bide bunu konusan yada yazan kişilere ucak teslim ediyorlar :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dtt ~ 4 yıl önce
Baspilot olmus üst tipe gecmesıne laf edıyorlar komik ya. Bütün fılolardan sorumlu adama tip soruyorlar. Sen baspilot olsan cessna da ucardın zaten kesin. Varol kaptanım bu marabalar konuşsun dursun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000