22 Kasım 2011, Salı 16:04:26

THY TEPE YÖNETİMİNDE ŞOK ATAMA!

Türk Hava Yolları Genel Müdür Yardımcısı Orhan Sivrikaya, sürpriz bir kararla Kanada Satış Müdürlüğü görevine atandı.
  • Bu adam 7/24 kafeste kapalı tuttuğu köpeğini taşınırken komşu yemek su verir diye geride bıraktı.Yazın da 3 ay gidip köpeği günde 1 kere gelip yemek veren THY görevlisi şöförüne bırakmıştı.Köpeğin ahı tuttu herhalde. Umarım başka canlılara zarar vermez.
  • Cok bile tuttular yalaklaiklarla o makmalara gelip yillar once kendisinin önünü acan idarecilerinin aleyhine konusan bir kisi ancak 8 sene idare edebildi...Allahin sopasi yok...Hayirli olsun...
  • Evet duymak istiyorum.Ama senin vereceğin cevap belli,gerek kalmadı...
  • iLAÇLARIN ÜZERİNDE DE YAZAR, SON KULLANMA TARİHİ. DEMEKKİ DOLDU, KEŞKE KENDİSİ DE BUNUN BÖYLE OLACAĞINI BİLİP DİK DURSAYDI. 3 GÜN ÖNCE, 3 GÜN SONRA. ŞİMDİ EĞİK KALDI YAZIK !..
Bir dönem Kuzey Kıbrıs Hava Yolları genel müdürlüğü için adı geçen THY Genel Müdür Yardımcısı Orhan Sivrikaya, Kanada Satış Müdürlüğü görevine atandı.

Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sivrikaya’nın Kanada’ya atanması sürpriz olarak değerlendirildi.

THY’nin son dönemdeki önemli isimleri arasında yer alan Sivrikaya’nın Kanada Satış Müdürlüğü görevine atanmasının şaşkınlıkla karşılandığı kaydedildi.

Orhan Sivrikaya'nın sürpriz atamasına ilişkin Airporthaber'e gelen bilgilere göre, Sivrikaya'nın atamadan son ana kadar haberdar olmadığı ve Kanada'daki yeni görev yerine gidip gitmeme konusunda kararsız olduğu bildirilirken, bazı kaynaklar geçtiğimiz günlerde açıklanan THY'nin üçüncü çeyrek bilançosuna ait rakamların bu atamada etkili olduğunu iddia ediyor.

20 YILDIR THY’DE GÖREV YAPIYOR
1967 yılında Trabzon’da doğdu. Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünü 1991 yılında bitirdi. Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği’nde başladığı Yüksek Lisans programını 1997 yılında tamamladı. 1991 yılında Mühendis ünvanı ile uçuş planlama bölümünde çalışmaya başladığı Türk Hava Yolları A.O.’da Müdür ve Başkan ünvanları ile değişik bölümlerde yöneticilik görevlerinde bulundu. Sivrikaya, evli ve 2 çocuk babasıdır.

©AirportHaber.com ÖZEL

THY TEPE YÖNETİMİNDE ŞOK ATAMA!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Misafir ~ 7 yıl önce
Bu adam 7/24 kafeste kapalı tuttuğu köpeğini taşınırken komşu yemek su verir diye geride bıraktı.Yazın da 3 ay gidip köpeği günde 1 kere gelip yemek veren THY görevlisi şöförüne bırakmıştı.Köpeğin ahı tuttu herhalde. Umarım başka canlılara zarar vermez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Cok bile tuttular yalaklaiklarla o makmalara gelip yillar once kendisinin önünü acan idarecilerinin aleyhine konusan bir kisi ancak 8 sene idare edebildi...Allahin sopasi yok...Hayirli olsun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Evet duymak istiyorum.Ama senin vereceğin cevap belli,gerek kalmadı...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
iLAÇLARIN ÜZERİNDE DE YAZAR, SON KULLANMA TARİHİ. DEMEKKİ DOLDU, KEŞKE KENDİSİ DE BUNUN BÖYLE OLACAĞINI BİLİP DİK DURSAYDI. 3 GÜN ÖNCE, 3 GÜN SONRA. ŞİMDİ EĞİK KALDI YAZIK !..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000