27 Nisan 2016, Çarşamba 11:44:25

THY Teknik'ten iki ayrı alım ilanı

Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. resmi internet sitesi üzerinden yaptığı açıklama ile Uçak Komponent Bakım Elemanı Eğitim Programı düzenleceğini ve uygun görülenlerin istihdam edileceğini belirtti. Öte yandan THY Teknik mühendis alımı da yapacağını duyurdu.
  • Arkadaşlar Dilek Hanım'la görüşme fırsatım oldu. Kendisine direkt olarak ; bir şey söyleyin lütfen artık beklemek istemiyorum dedim fakat sürecin sonuçlanmadığını beklemeye devam etmemiz gerektiğini söyledi. Alımlar yapıldı biliyorum başka alınacak mı ki dediğimde evet kesinlikle alınacak dedi. Ama ne zaman alınır bilmiyor o da.
  • Merhabalar arkadaşlar teknik a.ş de çalışan bir destek elemanıyım Burdan thy yönetimine sesleniyorum işe alımlarınızda lütfen adil olun onca kişinin hakkını yiyerek eleman alıyorsunyz sınav daveti almayan insanları sınava alıyosunuz mülakata çağrılmadığı halde işe alıyorsunuz milletvekili tanıdığı olanları işe alıyorsunuz benim gibi garibanlarda alnının akıyla sınavı kazanıp mülakatı geçip işe başlasın allah bunların hesabını sorar burda sormazsa diğer tarafta sorar
  • Adres çubuğunda a veya t harfine basar basmaz bu sayfa geliyor. Artık ne kadar girmişim ben bile bilmiyorum. 7 milyar kez falan oldu sanırım. Aynı burası gibi bu konunun takip edildiği başka bir yer daha varsa onu da paylaşın, az da oraya gireyim.
  • Selam millet, bende 21 mayısta sınava girmiştim bölümün EEM. Fakat mülakat daveti almadım. Heran gel mülakata diyebilirler mi? Sizce umutsuz vaka mı benimki? Saygılarımla herşey gönlünüzce olsun.( bu arada hepinizi Konyaspor'lu olmaya davet. Ediyorum)

THY Teknik A.Ş.'nin resmi internet sitesi üzerinden iki ayrı alım yapılacağı açıklandı.

Yapılan açıklamada İŞKUR ile THY Teknik işbirliği çerçevesinde "Uçak Komponent Bakım Elemanı Eğitim Programı" düzenleneceği belirtildi. Belirtilen eğitim süresi sonunda uygun görülen adayların THY Teknik bünyesinde istihdam edileceği açıklandı.

Öte yandan THY Teknik, diğer ilanında ise deneyimli mühendis alımı yapacağını duyurdu. 

Teknik AŞ'nin mühendislerde aradığı özellikler şunlar;

Genel Kriterler
• T.C. vatandaşı olmak
• 01.01.1976 tarihi ve sonrasında doğmuş olmak
• Adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak
• Erkek adaylar için; askerliğini yapmış veya askerlikten muaf olmak
• İyi derecede İngilizce bilmek (THY Teknik A.Ş.tarafından yapılacak olan İngilizce sınav ve/veya mülakatında başarılı olabilecek)
• Üniversitelerin aşağıdaki bölümlerinden lisans derecesinde mezun olmak
- Uçak ve Uzay Mühendisliği
- Makine Mühendisliği
- Elektrik-Elektronik Mühendisliği
- Mekatronik Mühendisliği
- Bilgisayar Mühendisliği
- Endüstri / İşletme Mühendisliği

Aranan Nitelikler
• Takım çalışmasına yatkın olmak
• Araştırmacı bir kişiliğe sahip olmak
• Yeni konuları öğrenmeye açık olmak
• Bilgi ve tecrübelerini aktarabilme becerisine sahip olmak
• İnisiyatif kullanma yeteneği gelişmiş olmak
• Koşullara kolay adapte olarak çözüm üretebilme becerisine sahip olmak
• Kalite güvence sistemlerine aşina olmak

Başvuru Şekli ve İzlenecek Yol
• Yukarıdaki şartları taşıyan adayların, ilana internet üzerinden başvurmaları gerekmektedir. İnternet başvurusu dışında herhangi bir şekilde başvuru kabul edilmeyecektir.
• İlan, yeterli sayıda başvuru alınana kadar yayında kalacaktır.
• İlan kriterlerini sağlayan adaylar önce yazılı sınava, başarılı olanlar mülakata davet edilecektir. Mülakat aşamasında adayların yukarıda belirtilen kriterlere uygunluğunu belgelemeleri istenecektir. Kriterlere uygun olmayan adaylar sürece devam edemeyecektir.
• İlgili pozisyon, THY Teknik A.Ş. bünyesinde mühendislik çalışması gerektiren birimlerde görevlendirilmek üzere oluşturulmuştur.

Uçak Komponent Bakım Elemanı Eğitim Programı'na başvurmak için tıklayın

Mühendis alımı ilanına başvurmak için tıklayın

THY Teknik'ten iki ayrı alım ilanı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (848)

Selam ~ 13 saat önce
Arkadaşlar Dilek Hanım'la görüşme fırsatım oldu. Kendisine direkt olarak ; bir şey söyleyin lütfen artık beklemek istemiyorum dedim fakat sürecin sonuçlanmadığını beklemeye devam etmemiz gerektiğini söyledi. Alımlar yapıldı biliyorum başka alınacak mı ki dediğimde evet kesinlikle alınacak dedi. Ama ne zaman alınır bilmiyor o da.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aleykum Selam ~ 11 saat önce
Hocam alınlar yeni bir ilan ile mi olacak?
aeroman ~ 11 saat önce
Az önce bir arkadaşımın thy teknik de mülakata gittiğini öğrendim elektrik müh. kendisi anlaşılan mülakatlar devam ediyor umarım mülakat tarihi alabiliriz bizler de saygılar .
kesinlikle ne ya :) ~ 9 saat önce
Kesinlikle eleman alınacakta hangi şartlarda, insanlar sınava girip bekliyo ama işe giren oluyo deniliyo hangi şartlarda girdiğini bilen yok ve adaletli olunmadığı konusu dolaşıp duruyo insan bu ülkede okumaktan bile nefret ediyo.
Thyteknik ~ 23 saat önce
Merhabalar arkadaşlar teknik a.ş de çalışan bir destek elemanıyım Burdan thy yönetimine sesleniyorum işe alımlarınızda lütfen adil olun onca kişinin hakkını yiyerek eleman alıyorsunyz sınav daveti almayan insanları sınava alıyosunuz mülakata çağrılmadığı halde işe alıyorsunuz milletvekili tanıdığı olanları işe alıyorsunuz benim gibi garibanlarda alnının akıyla sınavı kazanıp mülakatı geçip işe başlasın allah bunların hesabını sorar burda sormazsa diğer tarafta sorar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yuh ~ 8 saat önce
Bu yorumu beğenmeyen hangi yetersiz torpilli acaba ki haksızlık yapmayın diye yazılan birşey ona dokunmuş da eksilemiş.
Makinacı ~ 1 gün önce
Adres çubuğunda a veya t harfine basar basmaz bu sayfa geliyor. Artık ne kadar girmişim ben bile bilmiyorum. 7 milyar kez falan oldu sanırım. Aynı burası gibi bu konunun takip edildiği başka bir yer daha varsa onu da paylaşın, az da oraya gireyim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ASD ~ 11 saat önce
Hakkatten, konuyu takip edeceğimiz başka bir yer var mı?
GonyaSporlu ve Gonyalı ~ 2 gün önce
Selam millet, bende 21 mayısta sınava girmiştim bölümün EEM. Fakat mülakat daveti almadım. Heran gel mülakata diyebilirler mi? Sizce umutsuz vaka mı benimki? Saygılarımla herşey gönlünüzce olsun.( bu arada hepinizi Konyaspor'lu olmaya davet. Ediyorum)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Meraklı ~ 1 gün önce
Dostum aynı tarihte sınava girdim ben de EEMyim fakat 14 temmuzda mülakata girdim ben. Bence siz sınavı geçememişsiniz.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000