08 Ekim 2009, Perşembe 15:23:28

THY TEKNİK'TE SEÇİM HEYECANI

Yaklaşan Hava-İş Sendikası Genel Seçimi öncesinde şu sıralarda Türk Havayolları Teknik A.Ş’de delege seçimi yapılıyor…
  • Aranızda aptal var,dikkatli olun by teknik
  • Atilay Ayçin bir sorun olacak diye değil olması gerektiği gibi nezaket ile davranarak seçimin yapıldığı yere gelmemiştir.
  • B.Altan bir tek teknik de değil bir çok yerde liste çıkaramamıştır.TeknikAŞ de aday bulamamıştır.H.Biçer de işveren adayıdır onun için bu iki oluşumun birbirinden farkı yoktur.Bu insanların delege adaylarının suçu olmaması ile beraber bu adaylara verilen her oy bizlerin güçsüzleşmesine sebep olacaktır.
  • Bahadır ALTAN ve Hasan BİÇER şu an beraber değil ama seçimleri bulundukları yerlerde kazaır ve asgari müştereklerde anlaşırlarsa neden olmasın ?

Yaklaşık 2400 çalışanın oy kullanacağı delege seçiminde 17.50’da sandıklar açılarak hangi delegelerin genel seçimde oy kullanacağı belirlenecek.

Mavi listeyle delege seçiminde yer alan Atilay Ayçin, Türk Havayolları Teknik’e girmesi problem olacağı gerekçesiyle bu seçimi yerinde izleme fırsatını yakalayamadı.

Beyaz listeyle yarışta yer Hasan Biçer Airport TV’ye yaptığı açıklamada; “Şu ana kadar 5-6 delege seçimi yaşadık. Bunların hepsini mevcut yönetim kaybetti. Burada ise iddialı durumdayız ve mutlaka kazanmamız gerekiyor. Eğer buradaki delege seçimini kaybedersek söz sahibi olma fırsatını kaçıracağız. Ama ümitliyiz ve kazanmak zorundayız” dedi.

Sandıklar açıldıktan sonra yaklaşık 2 saat sürecek sayımın ardından 39 delege belirlenerek genel seçimde oy kullanacak. Bu 39 delegeyi kazanacak olan mavi liste (Atilay Ayçin) yada beyaz liste (Hasan Biçer) genel seçim için büyük avantaj yakalayacak.

Hava İş delege seçimi

Hava İş delege seçimi

Hava İş delege seçimi

Hava İş delege seçimi

Hava İş delege seçimi

AirportHaber, seçim sonuçlarını sizlerle paylaşacak…

THY TEKNİK'TE SEÇİM HEYECANI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 9 yıl önce
Aranızda aptal var,dikkatli olun by teknik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Atilay Ayçin bir sorun olacak diye değil olması gerektiği gibi nezaket ile davranarak seçimin yapıldığı yere gelmemiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
B.Altan bir tek teknik de değil bir çok yerde liste çıkaramamıştır.TeknikAŞ de aday bulamamıştır.H.Biçer de işveren adayıdır onun için bu iki oluşumun birbirinden farkı yoktur.Bu insanların delege adaylarının suçu olmaması ile beraber bu adaylara verilen her oy bizlerin güçsüzleşmesine sebep olacaktır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bahadır ALTAN ve Hasan BİÇER şu an beraber değil ama seçimleri bulundukları yerlerde kazaır ve asgari müştereklerde anlaşırlarsa neden olmasın ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000