26 Mart 2014, Çarşamba 11:14:16

THY TEKNİK PERSONEL ALACAK

Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. personel alımı yapacak.
  • Bende genel basvuruya basvurdum ama hala geri dönüş olmadi maalesef..
  • Genel başvuruya müracaat edenlerden dönüş alan oldu mu? Ben bu yil için basvurdum ama hala dönmediler..
  • Arkadaşlar 9 mayısta mülakata davet edilmiştim. Mülakat sonrasında olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapacaklarını bildirdiler. Fakat hala hiç bir cevap yok. Bir bilgisi olan var mı. Ikyı arıyorum fakat kimse telefonlara cevap vermiyor.
  • Arkadaşlar, ben ilana martta başvurdum. 26 temmuzda sınava girdim, 20 Ağustos'ta sınav sonucu olumlu seklinde dönüş yapılıp, ik mülakatına davet edildim. 25-26 tarihlerinde mülakatlar oldu. Bundan sonraki süreç nasıl gelişecek, mülakata katılan başka adaylar var mı?

Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. personel alımı yapacak. Çeşitli pozisyonlarda çalışacak personel arayan Teknik A.Ş., internet üzerinden detaylı bir ilan yayınladı.

Başta mühendis olmak üzere, yazılım geliştirme ve Ar-Ge tasarım gibi pozisyonlarda personel alımı yapacağını duyuran THY Teknik, yayınladığı ilan ile şartları sıraladı ve aranan personelde istenen özellikleri açıkladı.

Teknik A.Ş'nin yayınladığı ilan:İLANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

THY TEKNİK PERSONEL ALACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (118)

sosa ~ 3 yıl önce
Bende genel basvuruya basvurdum ama hala geri dönüş olmadi maalesef..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
demba ~ 3 yıl önce
Genel başvuruya müracaat edenlerden dönüş alan oldu mu? Ben bu yil için basvurdum ama hala dönmediler..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
muhendis ~ 4 yıl önce
Arkadaşlar 9 mayısta mülakata davet edilmiştim. Mülakat sonrasında olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapacaklarını bildirdiler. Fakat hala hiç bir cevap yok. Bir bilgisi olan var mı. Ikyı arıyorum fakat kimse telefonlara cevap vermiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sss ~ 4 yıl önce
Arkadaşlar, ben ilana martta başvurdum. 26 temmuzda sınava girdim, 20 Ağustos'ta sınav sonucu olumlu seklinde dönüş yapılıp, ik mülakatına davet edildim. 25-26 tarihlerinde mülakatlar oldu. Bundan sonraki süreç nasıl gelişecek, mülakata katılan başka adaylar var mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000