11 Şubat 2017, Cumartesi 17:34:42

THY Teknik aracı apronda kaza yaptı

Türk Hava Yolları (THY) Teknik'e ait bir apron aracı, hangar yolunda kaza yaptı.
  • Arkadaşımıza geçmiş olsun ayrıca not olarak belirteyim teknik personel yaptığı kazaların sonucunda suçlu ise tüm hasarı cebinden öder. İnşallah parası vardır zora dusmez allah beterinden korusun geçmiş olsun.
  • Atlasglobal çelebi havaş tav tgs ne alaka? Böyle aptalca şeyleri bırakin. Teknik araclarini görüyorum arabayla giderken ve genellikle hızlı geçiyo yanımızdan.ayrica telefonla oynuyorlar mı bilemem yolda gidrken ama hatadan ders çıkarın arkadaşlar hepimizin başına gelebilir.
  • apronda araç kullanmak için önce TGS personelinden izin almak lazım gerçek patron TGS
  • Almanyanın hamburg havalimanında yolcular terminalden tahliye edildi. Nedeni ; havalandırmadan çıktığı sanılan madde. 50-60 kadar kişi hastaneye kaldırırdı.

Türk Hava Yolları (THY) Teknik A.Ş.'ye ait bir apron aracı hangar yolunda kaza yaptı.

AirportHaber'in edindiği bilgilere göre direksiyon hakimiyetini kaybeden aracın sürücüsü, kaldırım kenarındaki demir bariyerlere çarpı.

Çarpmanın etkisiyle kaldırıma çıkan araçta hasar meydana gelirken, sürücünün ise yara almadığı öğrenildi.

AirportHaber

THY Teknik aracı apronda kaza yaptı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (92)

Cabin Care ~ 1 yıl önce
Arkadaşımıza geçmiş olsun ayrıca not olarak belirteyim teknik personel yaptığı kazaların sonucunda suçlu ise tüm hasarı cebinden öder. İnşallah parası vardır zora dusmez allah beterinden korusun geçmiş olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bir çalışan ~ 1 yıl önce
Atlasglobal çelebi havaş tav tgs ne alaka? Böyle aptalca şeyleri bırakin. Teknik araclarini görüyorum arabayla giderken ve genellikle hızlı geçiyo yanımızdan.ayrica telefonla oynuyorlar mı bilemem yolda gidrken ama hatadan ders çıkarın arkadaşlar hepimizin başına gelebilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
delici kırıcı ~ 1 yıl önce
apronda araç kullanmak için önce TGS personelinden izin almak lazım gerçek patron TGS

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hamburg ~ 1 yıl önce
Almanyanın hamburg havalimanında yolcular terminalden tahliye edildi. Nedeni ; havalandırmadan çıktığı sanılan madde. 50-60 kadar kişi hastaneye kaldırırdı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000