30 Mart 2012, Cuma 10:08:12

THY SURİYE SEFERLERİNİ İPTAL ETTİ

Türk Hava Yolları, internet sitesinden yaptığı duyuruda Suriye'ye yapacağı seferleri iptal ettiğini açıkladı.
  • afganistan ırak suriye libya ve diğerleri.. bu tip sorun yaşayan ülkelere gidiş kararında her ülke kazancı ölçüsünde riske giriyor. bizim bu ülkelere sefer düzenlerken inşaat dışında ne gibi bir yüksek kazancımız var? uçuş emniyet risklerini göze alıp buralara sefer düzenleniyor? bu ülkelere giden major havayollarını inceleyin. ve buralarda kurulan düzenleri gözden geçirin kimin menfaati yüksek, risk kazanç oranları farklı? buna görede bu tip ülkelere giden şirketlerimizin sıfatını düşünün lütfen.
  • taşeron kazanır...işçilerinin hiçbir güvencesi yoktur..çatıdan düşer,toprak altında kalır,şimdi de savaşta ölür..gömerler biter..hesabını kimseye sormazlar...amaaa..taşeron kazanır...hep kazanır..para,parra..parraaa...yeni sistem bu.TAŞERON KAZANSIN,İŞÇİ ÖLSÜN...
  • seferlerin durudurulması yerinde bir karardır derhal vize anlaşmasıda askıya alınmalıdır
  • zaten daha birkaç gün önce türkiye oradaki büyükelçisi acilen,apara topar nin türkiyeye çekilirken,THY'nin 1 nisana kadar suriye seferlerimiz devam edecek açıklaması çok saçma ve mantıksız bir beyandı.o zaman neden iptal etmediniz de bugünü beklediniz,neyi beklediniz ?can güvenliği olmayan,iç savaş yaşanan bir ülkedeki suriye seferleri çok daha önceden iptal edilmeliydi,gereksiz risk alınmamalıydı.yabancı havayolu şirketleri THY'den çok daha önce seferleri iptal etti.iptal edilen suriye seferlerinin yeniden başlaması çok uzun bir süre alabilir.bu işten mali durumu çok da iyi olmayan THY'nin büyük zararı olacak.zararları daha da büyüyecek.
İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Suriye'nin başkenti Şam'a haftanın her günü karşılıklı olarak seferler gerçekleştiren THY, 1 Nisan 2012 tarihinden itibaren bu uçuşlara bilet satış ve rezervasyon işlemlerini durdurduğunu açıklamıştı. 

Türk Hava Yolları (THY), internet sitesinden yaptığı duyuruda Suriye'de yaşanan olağanüstü durum sebebiyle 01 Nisan 2012 - 30 Nisan 2012 arasındaki seferlerin iptal edildiğini bildirdi.

Türk Hava Yolları Suriye seferlerini iptal etti

THY SURİYE SEFERLERİNİ İPTAL ETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 6 yıl önce
afganistan ırak suriye libya ve diğerleri.. bu tip sorun yaşayan ülkelere gidiş kararında her ülke kazancı ölçüsünde riske giriyor. bizim bu ülkelere sefer düzenlerken inşaat dışında ne gibi bir yüksek kazancımız var? uçuş emniyet risklerini göze alıp buralara sefer düzenleniyor? bu ülkelere giden major havayollarını inceleyin. ve buralarda kurulan düzenleri gözden geçirin kimin menfaati yüksek, risk kazanç oranları farklı? buna görede bu tip ülkelere giden şirketlerimizin sıfatını düşünün lütfen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
taşeron kazanır...işçilerinin hiçbir güvencesi yoktur..çatıdan düşer,toprak altında kalır,şimdi de savaşta ölür..gömerler biter..hesabını kimseye sormazlar...amaaa..taşeron kazanır...hep kazanır..para,parra..parraaa...yeni sistem bu.TAŞERON KAZANSIN,İŞÇİ ÖLSÜN...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
seferlerin durudurulması yerinde bir karardır derhal vize anlaşmasıda askıya alınmalıdır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
zaten daha birkaç gün önce türkiye oradaki büyükelçisi acilen,apara topar nin türkiyeye çekilirken,THY'nin 1 nisana kadar suriye seferlerimiz devam edecek açıklaması çok saçma ve mantıksız bir beyandı.o zaman neden iptal etmediniz de bugünü beklediniz,neyi beklediniz ?can güvenliği olmayan,iç savaş yaşanan bir ülkedeki suriye seferleri çok daha önceden iptal edilmeliydi,gereksiz risk alınmamalıydı.yabancı havayolu şirketleri THY'den çok daha önce seferleri iptal etti.iptal edilen suriye seferlerinin yeniden başlaması çok uzun bir süre alabilir.bu işten mali durumu çok da iyi olmayan THY'nin büyük zararı olacak.zararları daha da büyüyecek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000