04 Ocak 2012, Çarşamba 16:53:53

THY SOFYA'YA NEDEN A330 GÖNDERDİ?

Türk Hava Yolları'nın TK 1027 ve TK 1028 sefer sayılı İstanbul - Sofya ve Sofya - İstanbul seferleri iptal edildi.
  • yazık thy bu kafa ile batar, 321'in veya 739'un rahatça kaldıracağı hatta sen gidip 330 gönderirsen nasıl zarar etmesin bu havayolu
  • mı gönderseydi yani???
  • Herkez tayyareci kesilmiş ,çok güzel ATİS alıyorlar ;bu tip yaklaşmalarda RVR kullanılır...
  • herne kadar thy yi yönetenleri sevmesem ve eleştirsemde bu oprerayson başarılıdır. kar kıyamete yolcuları bir şekilde uçuş ile varışa ulaştırıyorsan tek uçak ile cx yaşamadan div etmeden landtrans yapmadan bilet iptali yada değişik yapmıyorsan bubaşarıdır. yolcu memnuniyeti ise bence üstdüzey olmalıdır. bu kötü hava koşullarında seni kar altında bir şehre ulşatırıyorlar memnun olmalısın. olmayan ise zaten sorunludur yada gözünün önündeki görmeyen cahil.
Türk Hava Yolları'nın bugün sabahtan yapılması planlanan TK 1027 İstanbul - Sofya ve TK 1028 Sofya - İstanbul seferleri, Sofya'da yaşanan yoğun kar yağışı nedeniyle iptal edildi.

Yolcuların 17:30'da yapılacak TK 1029 sefer sayılı uçuşa aktarıldığı belirtildi.

Sabah saatlerinde Airbus A319 ile yapılması planlanan seferlerin iptal edilmesi nedeniyle havaalanında biriken yolcuları, Airbus A330 tipi uçakla Sofya'ya götüreceği ve TK 1030 sefer sayılı Sofya - İstanbul dönüştede bu uçağın kullanacağı belirtildi.

©AirportHaber.com
THY SOFYA'YA NEDEN A330 GÖNDERDİ?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 6 yıl önce
yazık thy bu kafa ile batar, 321'in veya 739'un rahatça kaldıracağı hatta sen gidip 330 gönderirsen nasıl zarar etmesin bu havayolu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
mı gönderseydi yani???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Herkez tayyareci kesilmiş ,çok güzel ATİS alıyorlar ;bu tip yaklaşmalarda RVR kullanılır...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
herne kadar thy yi yönetenleri sevmesem ve eleştirsemde bu oprerayson başarılıdır. kar kıyamete yolcuları bir şekilde uçuş ile varışa ulaştırıyorsan tek uçak ile cx yaşamadan div etmeden landtrans yapmadan bilet iptali yada değişik yapmıyorsan bubaşarıdır. yolcu memnuniyeti ise bence üstdüzey olmalıdır. bu kötü hava koşullarında seni kar altında bir şehre ulşatırıyorlar memnun olmalısın. olmayan ise zaten sorunludur yada gözünün önündeki görmeyen cahil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000