08 Haziran 2018, Cuma 21:27:05

THY Skytrax’ten ayrıldı

Türk Hava Yolları, Skytrax derecelendirmelerine katılmama kararı aldı.
  • THY bunu hak etmedi !!! Ne oldu :-) Bu sekilde 1 numara olmayi beceremeyiz (3. havalimani da olsa) Ama elbet devran dönecek, sen merak etme THY!
  • Skytrax üyeliği kaç paradır?
  • Skytrax’den ayrılmak son dönemde gördüğüm yanlışlardan biri. Gittikçe içine kapanan, ürününü yenilemeyen, inovasyon’dan uzak, müşteri memnuniyeti adına gelişim kaydetmeyen bir şirkete dönüşmeye başladı TK. Do&Co’da gidince ikramlar ve lounge ayağı da vasat hale gelirse hiç şaşırmam.
  • şu referans olayı kalksada hakedenler girebilse...

Türk Hava Yolları, Skytrax derecelendirmelerine katılmama kararı aldı.

Dünyanın en çok ülke ve uluslararası destinasyonuna uçan havayolu şirketi, Türk Hava Yolları, özellikle son yıllarda kapsamlı hizmet skalasına dâhil ettiği pek çok yenilikle misafirlerinin uçuş deneyimlerini kusursuzlaştırmayı hedeflemektedir.


Yolcu memnuniyetini ve deneyimini birinci önceliği addeden bayrak taşıyıcı havayolu, yolcuların markaya yönelik derecelendirmesi ve geri dönüşlerinden edindiği birikim ile ürün, hizmet ve kalite süreçlerini geliştirme yönündeki adımlarını kararlılıkla sürdürecektir.


29 Ekim 2018’de açılması planlanan İstanbul Yeni Havalimanı ile birlikte yolcularına sunduğu bütüncül marka deneyimini en üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen Türk Hava Yolları, bundan sonraki süreçlerde doğrudan yolcu deneyimini esas alan değerlendirmeleri dikkate alacaktır.

THY Skytrax’ten ayrıldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (33)

TK1923 ~ 1 ay önce
THY bunu hak etmedi !!! Ne oldu :-) Bu sekilde 1 numara olmayi beceremeyiz (3. havalimani da olsa) Ama elbet devran dönecek, sen merak etme THY!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kaç para? ~ 2 ay önce
Skytrax üyeliği kaç paradır?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bir bilmeyen ~ 2 ay önce
kaç para olduğunu bilmiyorum ama "skycash" diye çağırıyor arkadaşları...
THY ~ 2 ay önce
Skytrax’den ayrılmak son dönemde gördüğüm yanlışlardan biri. Gittikçe içine kapanan, ürününü yenilemeyen, inovasyon’dan uzak, müşteri memnuniyeti adına gelişim kaydetmeyen bir şirkete dönüşmeye başladı TK. Do&Co’da gidince ikramlar ve lounge ayağı da vasat hale gelirse hiç şaşırmam.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
anti-tk ~ 2 ay önce
şu referans olayı kalksada hakedenler girebilse...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hakkı ~ 2 ay önce
Eksiklerini gider bilek gücünle git. Ona buna bahane bulma abisi

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000