29 Mayıs 2012, Salı 09:56:19

THY SİTESİ HACKLENDİ

THY'nin sitesi de greve destek amacıyla Red Hack tarafından hacklendi.
  • Zalimin zülmu varsa işçinin sendikası var Barcelona ya Manchester ve Euroleage için milyonları döken THY önce personelini memnun et aslında ediyosun ama müdürleri amirleri bunların maaşları almış başını gidiyor söze gerek yok ama kabin ekibi teknik ekib ve diğer çalışanların hakları ne olucak allaha havale ediorum sizi
  • DURUM SÖYLEDİĞİMİZ GİBİ OLDU.GÜLOBALİ FOS BALONU PAT DİYE BİRDEN PATLAYIRVERDİ.HADİ BAKALIM THY UÇAKLARI YERDE GROUND OLDU KALKMIYOR.1-2 GÜN DAHA KALKAMASIN DAHA NELER OLACAK,KİMLER KOLTUKLARINDAN OLACAK HEP BERABER GÖRECEĞİZ.KABİN OLARAK GÖREVİMİZİ YAPTIK VE TEK VUCÜT OLDUK.UÇUŞA GİTMİYORUZ.
  • Red hack mi?Şu amele sürüsü mü?Başlığı görünce index atıldı,sql injection falan yapıldı zannettim.Fakat sıradan bir lamerin kullanacağı yöntemi herzamanki gibi kullanmışlar.DDOS ile hack yaptıklarını zanneden ameleler.Bari başlığı değiştirin.
  • Eveeet..Cayimi iciyorum,ve globally fossumun cokusunu buyuk bir zevkle izliyorum....

THY tam anlamıyla tarihinin en büyük kaoslarından birini yaşıyor. Onlarca seferin iptal edilmesinden sonra bu kez de THY bilet satış sistemi Red Hack isimli grup tarafından hacklendi.

Hacklenen sitelerle ilgili,  "Bizleri sevdiklerimize ulastiran THY markasi veya ucaklari degil, emekçileridir.. @redhack_almanya tarafindan -> http://www.turkishairlines.com down!" ifadeleri kullanıldı.

Şu anda www.thy.com ve www.turkishairlines.com adreslerine giriş yapılamıyor.


Airporthaber.com ÖZEL

THY SİTESİ HACKLENDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Tebrikler ~ 6 yıl önce
Zalimin zülmu varsa işçinin sendikası var Barcelona ya Manchester ve Euroleage için milyonları döken THY önce personelini memnun et aslında ediyosun ama müdürleri amirleri bunların maaşları almış başını gidiyor söze gerek yok ama kabin ekibi teknik ekib ve diğer çalışanların hakları ne olucak allaha havale ediorum sizi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GÜLOBALİ FOS :) ~ 6 yıl önce
DURUM SÖYLEDİĞİMİZ GİBİ OLDU.GÜLOBALİ FOS BALONU PAT DİYE BİRDEN PATLAYIRVERDİ.HADİ BAKALIM THY UÇAKLARI YERDE GROUND OLDU KALKMIYOR.1-2 GÜN DAHA KALKAMASIN DAHA NELER OLACAK,KİMLER KOLTUKLARINDAN OLACAK HEP BERABER GÖRECEĞİZ.KABİN OLARAK GÖREVİMİZİ YAPTIK VE TEK VUCÜT OLDUK.UÇUŞA GİTMİYORUZ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Coder ~ 6 yıl önce
Red hack mi?Şu amele sürüsü mü?Başlığı görünce index atıldı,sql injection falan yapıldı zannettim.Fakat sıradan bir lamerin kullanacağı yöntemi herzamanki gibi kullanmışlar.DDOS ile hack yaptıklarını zanneden ameleler.Bari başlığı değiştirin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Krasnodar'dan.. ~ 6 yıl önce
Eveeet..Cayimi iciyorum,ve globally fossumun cokusunu buyuk bir zevkle izliyorum....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000