15 Aralık 2015, Salı 10:44:26

THY Şırnak'ı iptal etti

Türk Hava Yolları (THY), Şırnak'ta yaşanan olaylar nedeniyle uçuşlarını bir gün süreyle iptal etti.
  • değer bilmeyen insanlara bu bile çok
  • Durum bu iken teror örgütü ve devletin güçleri arasındaki mücadele sokaklara inmiş iken dağlardan biz zaten niye oraya gidiyoruz. Diyelim ki alanı bastılar bizi uç tane polis mi koruyacak. Yada gittik kaldık orada teknik yok geldiler gittiler derken en az bir gun ekip orada nerede kalacak? Neydi Anadolu jet uçmayan kalmasın dimi.
  • Ne uçağı ,eşek bile göndermemek lazım oralara
  • seferler iptal olsun da orada çalışan personel ne yapacak cizrede sokağa çıkma yasağı var ama personel her gün işe mi gidecek nasıl olacak bence havalimanı kapatılmalı

Şırnak uçuşlarını bir gün için iptal ettiğini resmi internet sayfasından duyuran Türk Hava Yolları, yaptığı duyuruda yolculardan uçuşlarıyla ilgili bilgi almadan havalimanına gelmemelerini istedi.

Türk Hava Yollarının yaptığı duyuru şöyle:

"Değerli yolcularımız, Operasyonel nedenlerden aşağıdaki seferlerimiz iptal edilmiştir. Yolcularımızın seyahatlerinden önce uçuşlarıyla ilgili son durumu www.turkishairlines.com adresinden veya 444 0 849 numaralı çağrı merkezimizden öğrenmelerini rica ederiz."

THY Şırnak'ı iptal etti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

asdasdasd ~ 3 yıl önce
değer bilmeyen insanlara bu bile çok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Emniyet ~ 3 yıl önce
Durum bu iken teror örgütü ve devletin güçleri arasındaki mücadele sokaklara inmiş iken dağlardan biz zaten niye oraya gidiyoruz. Diyelim ki alanı bastılar bizi uç tane polis mi koruyacak. Yada gittik kaldık orada teknik yok geldiler gittiler derken en az bir gun ekip orada nerede kalacak? Neydi Anadolu jet uçmayan kalmasın dimi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ne uçağı ~ 3 yıl önce
Ne uçağı ,eşek bile göndermemek lazım oralara

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iptal olsun ~ 3 yıl önce
seferler iptal olsun da orada çalışan personel ne yapacak cizrede sokağa çıkma yasağı var ama personel her gün işe mi gidecek nasıl olacak bence havalimanı kapatılmalı

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000