17 Mayıs 2013, Cuma 18:16:31

THY SENDİKAYI RESMEN DAVET ETTİ

Türk Hava Yolları’nın Hava-İş Sendikası’na 22 Mayıs’a kadar verdiği süre resmileşti. İşte ayrıntılar.
  • koştura koştura gidip işbaşı yaptınız da ne oldu? Ne dedi bay Hamdi?"Personelimizi ödüllendireceğiz" aldınız mı ödülünüzü? Eski FTL ile uçmaya devam...Yine yorgunluktan öleceksinzi, Bir de % 3 zammı aldınız mı, değmeyin keyfinize? Haaa, hemen sevinmeyin.Turpun büyüğü heybede..Yakında greve katılmayıp çalıştığınız için 50 şerli, 100'erli gruplar halinde kapıya konduğunuzda asıl büyük teşekkürü o zaman alacaksınız...
  • ARKADAŞLAR HAMDİ'DEN KURTULMAK İSTİYORSANIZ, GREVE DESTEK VERİN...BU SÜREÇTE HAMDİ'Yİ YİYEMEZSENİZ ÇOK KISA VADEDE O SİZİ YEMEYE BAŞLAYACAK ! BAKSANIZA ADAM KOLTUĞUNU KORUMAK İÇİN YOL ARKADAŞI TEMEL'İ BİLE YEDİ. İŞTE GÖRDÜNÜZ, ADAM SİZE 23. TİS'İ DAYATIYOR..KABİN VE KOKPİTTE MESAİ SAATLERİ ANLAMINDA DEĞİŞEN BİRŞEY OLMAYACAK...EYY GREV KIRICILAR , O ZAMAN BU HAMDİ'YE NİYE GÜVENDİNİZ? İŞTE GÜVENİNİZİN SONUCU!
  • HAYDI KIZLAR TATILE !!! THY STANDARTLARINDA OLMAYACAK UZGUNUM . AMA AYCIN AGA BIR SEYLER AYARLAR ARTIK!!!!
  • topçuya kızanlar grevde,ayçine kızanlar görevde.ya haklar nerede

Türk Hava Yolları’nda başlayan grev devam ederken karşılıklı açıklamalar da devam ediyor. THY’nin bir basın açıklaması ile sendikayı 22 Mayıs’a kadar sözleşmeye davet etmesini Hava-İş Sendikası resmi davet gelmediği gerekçesi ile ciddiyetsiz bulmuştu.

THY, Hava-İş Sendikası’nın bu açıklamalarına karşılık hemen harekete geçerek sendikaya resmi daveti az önce gönderdi.

THY’nin faksla gönderdiği resmi davetin basın bülteni ile aynı içeriği taşıdığı kaydedildi.

THY SENDİKAYI RESMEN DAVET ETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (230)

HAMDİ'NİN OYUNU ~ 5 yıl önce
koştura koştura gidip işbaşı yaptınız da ne oldu? Ne dedi bay Hamdi?"Personelimizi ödüllendireceğiz" aldınız mı ödülünüzü? Eski FTL ile uçmaya devam...Yine yorgunluktan öleceksinzi, Bir de % 3 zammı aldınız mı, değmeyin keyfinize? Haaa, hemen sevinmeyin.Turpun büyüğü heybede..Yakında greve katılmayıp çalıştığınız için 50 şerli, 100'erli gruplar halinde kapıya konduğunuzda asıl büyük teşekkürü o zaman alacaksınız...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GÜVENİN ESERİ ~ 5 yıl önce
ARKADAŞLAR HAMDİ'DEN KURTULMAK İSTİYORSANIZ, GREVE DESTEK VERİN...BU SÜREÇTE HAMDİ'Yİ YİYEMEZSENİZ ÇOK KISA VADEDE O SİZİ YEMEYE BAŞLAYACAK ! BAKSANIZA ADAM KOLTUĞUNU KORUMAK İÇİN YOL ARKADAŞI TEMEL'İ BİLE YEDİ. İŞTE GÖRDÜNÜZ, ADAM SİZE 23. TİS'İ DAYATIYOR..KABİN VE KOKPİTTE MESAİ SAATLERİ ANLAMINDA DEĞİŞEN BİRŞEY OLMAYACAK...EYY GREV KIRICILAR , O ZAMAN BU HAMDİ'YE NİYE GÜVENDİNİZ? İŞTE GÜVENİNİZİN SONUCU!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TATIL ZAMANI ~ 5 yıl önce
HAYDI KIZLAR TATILE !!! THY STANDARTLARINDA OLMAYACAK UZGUNUM . AMA AYCIN AGA BIR SEYLER AYARLAR ARTIK!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İSTİKBAL ~ 5 yıl önce
yarın devir değiştiğinde bugün greve ve sendikaya karşı çıkan aymazlar koşa koşa sendikaya gidip "aaabi bizi işten atıyolar, n'ooolur bizi koruyun" diyecekler.İşin kötüsü emeklilik hakları bile olmayacak, çünkü en kıdemli badem 10 yıllık!
.......nerede ~ 5 yıl önce
topçuya kızanlar grevde,ayçine kızanlar görevde.ya haklar nerede

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000