28 Şubat 2009, Cumartesi 04:11:45

THY Şehitleri İstanbul’da

Türk Havayolları’nın Amsterdam seferini yapan Boeing 737-800 tipi uçağının Schiphol Havalimanı’na inişe geçtiği sırada yere çakılmasının ardından hayatını kaybeden pilotlar ile kabin memuru ve bir yolcunun cenazeleri İstanbul’a getirildi.
  • Bu feci kazada hayatini hice sayarak bircok insanin kurtulmasina sebep olan kahraman pilotlara Allahtan rahmet, acili yakinlarina Sabir diliyorum, hepimizin basi sagolsun
  • TÜM ŞEHİTLERİMİZİN MEKANI CENNET OLSUN....ALLAH TAN RAHMET DİLERİM
  • Aynı anda gümrük kapısıdan çıktık.. ii uçuşlar dedik birbirimize...biz döndük.. onlar döndü ama yüreğimizi dağlayarak döndüler... ruhunuz şad olsun..
  • kazada hayatını yitiren kabin memuru meslekdaşımın,kokpite ekibinin ve yolcularımızın ailelerine allahtan sabır diliyorum.Tüm camiamızın başı sağolsun...Başka acılar yaşamamak ümidiyle...

Cenazeleri İstanbul Atatürk Havalimanı’nda THY Yönetim Kurulu Başkanı Candan Karlıtekin, THY Genel Müdürü Temel Kotil, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hamdi Topçu ile Genel Müdür Yardımcısı Köksal Köktuna karşıladı. THY ekiplerinin cenazesi Medical Park Hastanesi morguna kaldırılırken, işadamı Bülent İçgören’in cenazesi şu sıralarda Atatürk Havalimanı apronunda bekletiliyor.

 

Edinilen bilgilere göre cenaze işlemlerinin tamamlanması için savcı bekleniyor. Savcının Atatürk Havalimanı’nda cenazeyi görmesinin ardından Bülent İçgören’in cenazesinin Adli Tıp Morguna kaldırılması bekleniyor.

 

Savcının gelmesi için apronda bekletilen İçgören’in cenazesinin yakınlarına teslim edilmemesi tepkilere neden oldu. Cenaze sahipleri “Zaten iki gündür eziyet çekiyoruz ve cenazemize de eziyet çektiriyorsunuz” şeklinde serzenişte bulundukları ifade edildi.

 

cenaze

cenaze

cenaze

cenaze

cenaze

Airporthaber.com

THY Şehitleri İstanbul’da

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 9 yıl önce
Bu feci kazada hayatini hice sayarak bircok insanin kurtulmasina sebep olan kahraman pilotlara Allahtan rahmet, acili yakinlarina Sabir diliyorum, hepimizin basi sagolsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
TÜM ŞEHİTLERİMİZİN MEKANI CENNET OLSUN....ALLAH TAN RAHMET DİLERİM

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Aynı anda gümrük kapısıdan çıktık.. ii uçuşlar dedik birbirimize...biz döndük.. onlar döndü ama yüreğimizi dağlayarak döndüler... ruhunuz şad olsun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
kazada hayatını yitiren kabin memuru meslekdaşımın,kokpite ekibinin ve yolcularımızın ailelerine allahtan sabır diliyorum.Tüm camiamızın başı sağolsun...Başka acılar yaşamamak ümidiyle...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000