28 Ağustos 2008, Perşembe 08:31:38

THY, resmen 'talibim' dedi

Türk Hava Yolları (THY) İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’na (İMKB) yaptığı açıklamada, Austrian Airlines’ın özelleştirilmesi ile ilgilendiklerini, resmi yazı ile ilgili merciye bildirildiğini duyurdu.
  • candanın askı eskıden hostesdi ama suan onu kabın egıtım mud.yaptı yanı gokten thy.nın kabın egıtım mudurluk koltuguna gokten bır hostes dustu.KENDISI ESKI TASSA BASKANI.AMA SUAN YERINI İZZET LEVİ YE BIRAKTI karıyer yaparım cocukta
  • yahu iki farklı haber / yorumda candanın hostesi sanırım kabin eğitim müdürü mü ne olmuş? o haber var? kimdir bu neyin nesidir? ne aşkı yahuuu?????
  • NE GÜZEL TESADÜF THY.AUSTRİAN AİRLİNES E TALİPMİŞ C.KARLITEKİNDE BİR HOSTESE TALİPMİŞ.İKİSİ BİR ARADA NE GÜZEL
  • AZ ÖNCE THY YERİNE TYH YAZMIŞIM.DÜZELTİRİM SEVGİLİ EDİTÖR.

Avusturya gazetesi Die Presse’nin haberine göre, en az beş havacılık şirketi Austrian Airlines’ın satışıyla ilgilendiğini açıkladı. Daha önce ilgi belirten Lufthansa ve Rusya’nın ikinci büyük havayolu S7’nin yanı sıra, Air France-KLM, Air China ve Türk Hava Yolları pazar günü sona eren süre içinde Avusturya’nın kamu holding şirketi OeIAG’ye satışla ilgilendiklerini bildirdiler.

OeIAG, Avusturya Havayolları’nda sahip olduğu 157 milyon Euro değerinde yüzde 43 hissesini satmak istiyor. Ancak havayolu şirketinin yüzde 25 hissesinin Avusturya vatandaşları veya firmalarının elinde kalmasını gerektiren zorunluk nedeniyle, satılacak hisse miktarı değişebilir.

THY, resmen 'talibim' dedi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

AİRLİNES ~ 10 yıl önce
candanın askı eskıden hostesdi ama suan onu kabın egıtım mud.yaptı yanı gokten thy.nın kabın egıtım mudurluk koltuguna gokten bır hostes dustu.KENDISI ESKI TASSA BASKANI.AMA SUAN YERINI İZZET LEVİ YE BIRAKTI karıyer yaparım cocukta

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kızıl baron ~ 10 yıl önce
yahu iki farklı haber / yorumda candanın hostesi sanırım kabin eğitim müdürü mü ne olmuş? o haber var? kimdir bu neyin nesidir? ne aşkı yahuuu?????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ucus ~ 10 yıl önce
NE GÜZEL TESADÜF THY.AUSTRİAN AİRLİNES E TALİPMİŞ C.KARLITEKİNDE BİR HOSTESE TALİPMİŞ.İKİSİ BİR ARADA NE GÜZEL

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SULEYMAN2007 ~ 10 yıl önce
AZ ÖNCE THY YERİNE TYH YAZMIŞIM.DÜZELTİRİM SEVGİLİ EDİTÖR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000