07 Ocak 2013, Pazartesi 12:45:25

THY PERSONELİ EVİNE GÖNDERİLİYOR

Türk Hava Yolları, TAV ve TGS gibi şirketler kar dolayısıyla mesaiyi erken bitirecek.
  • bukadar zırlayıp dert yanacağınıza ayağa kalkın bir vardiye iki vardiye kalmayın mesaiye bak nasıl adam yerine koyup karşılarına alıp konuşuyorlar siiznle ama siz böyle yaptıkça çoook daha binerler tepenize,etki tepki meselesi size etki var ama sizden tepki yok illa sendikalanacaksın diye birşeyde yok herkes bireysel işi durdurmayın ama yavaşlatın bakın neler oluyor ozaman!!
  • o dışarda bekleyenlerin nekadarda çok borozancısı varmış beya ! sevabına onlarıda içeri alsana , cumayı kılmayanları bile ! zaten birazda kar yağmasa insanların işini aslında nekadarda kötü yaptığını göremeyeceğiz aslında , bazılarının canı daha tatlı galiba ...
  • dikkatli hanıma cevap yazana! arkadaşım bir ülke rezalet yönetiliyor diye işsizlik had safhada diye insanlar 3 kuruş için her şeyi yapıyor diye eşitlik isteyen insanları aşağılamak ne oluyor? arkadaşımız sektördeki ayrımdan bahsediyor, diyorsun dılarıda aç çok. bunu arkadaşa söylemeyeceksin bunu çok güzel yönetiyorum diyenlere diyeceksin. ama sende bunu söyliyecek ne yürek ne de akıl var. haydi cennet hayali kurmaya git sen gılmanlarla.
  • Operasyona dahil olan her işçiye hiçbir zaman tatil verilmez.Temizlik işçisinden operasyoncusuna , kabin ekibinden kokpit ekibine , uçak teknisyenine.Allah apronda çalışanlara yardım etsin.

İstanbul'da etkili olan kar yağışı sebebiyle ulaşımda aksamalar yaşanırken Türk Hava Yolları, TAV ve TGS gibi şirketlerde çalışanlar mesaiyi erken sonlandıracak.

İdari bölümlerde çalışan THY, TAV ve TGS çalışanları, mesai saatinin bitimini beklemeden çıkacak.

THY'de mesai saat 13.30'da, TGS'de saat 12.45'te ve TAV'da saat 15.30'da mesai sona erecek. Böylelikle personelin kar dolayısıyla mağdur olmasının önüne geçilecek.

 

THY PERSONELİ EVİNE GÖNDERİLİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

yaz yaz ~ 6 yıl önce
bukadar zırlayıp dert yanacağınıza ayağa kalkın bir vardiye iki vardiye kalmayın mesaiye bak nasıl adam yerine koyup karşılarına alıp konuşuyorlar siiznle ama siz böyle yaptıkça çoook daha binerler tepenize,etki tepki meselesi size etki var ama sizden tepki yok illa sendikalanacaksın diye birşeyde yok herkes bireysel işi durdurmayın ama yavaşlatın bakın neler oluyor ozaman!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dikkatli ! ~ 6 yıl önce
o dışarda bekleyenlerin nekadarda çok borozancısı varmış beya ! sevabına onlarıda içeri alsana , cumayı kılmayanları bile ! zaten birazda kar yağmasa insanların işini aslında nekadarda kötü yaptığını göremeyeceğiz aslında , bazılarının canı daha tatlı galiba ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
prometheus ~ 6 yıl önce
dikkatli hanıma cevap yazana! arkadaşım bir ülke rezalet yönetiliyor diye işsizlik had safhada diye insanlar 3 kuruş için her şeyi yapıyor diye eşitlik isteyen insanları aşağılamak ne oluyor? arkadaşımız sektördeki ayrımdan bahsediyor, diyorsun dılarıda aç çok. bunu arkadaşa söylemeyeceksin bunu çok güzel yönetiyorum diyenlere diyeceksin. ama sende bunu söyliyecek ne yürek ne de akıl var. haydi cennet hayali kurmaya git sen gılmanlarla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tk ~ 6 yıl önce
Operasyona dahil olan her işçiye hiçbir zaman tatil verilmez.Temizlik işçisinden operasyoncusuna , kabin ekibinden kokpit ekibine , uçak teknisyenine.Allah apronda çalışanlara yardım etsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000