31 Ocak 2017, Salı 10:35:20

THY o finali canlı yayınlayacak

Türk Hava Yolları’nın, 5 Şubat 2017 tarihli internet bağlantısı olan tüm uçuşlarında yolcular, Amerikan Ulusal Futbol Ligi (NFL) final maçı; Super Bowl’u canlı olarak izleyebilecek.
  • thy ile birkez daha gurur duydum. sadece türkiyenin değil tüm dünyanın hava yolu şirketi.sırf ülkemizde ilgi az diye ne gerek var canım? yapmadan bu vizyonu göstermeleri takdire şayan.
  • pazarlama iletişimi okuyun diyen arkadaş kriz zamanların da ilk önce kamu giderlerinin azaltılması gerektiğini ve ohal de isen hele kıt kaynaklarla rasyonel hareket etmek gerektiğini bil öğren hayatında uygula biraz okuyun
  • evet gerçekten çok merakla bekliyorduk bu finali. I
  • Şirketlerin reklama ayırdığı bütçeler kriz döneminde daha da artar, artmalıdır. Reklamlar sizin için savurganlık olabilir ama açın biraz pazarlama iletişimi okuyun.

Türk Hava Yolları’nın, 5 Şubat 2017 tarihli internet bağlantısı olan tüm uçuşlarında yolcular, Amerikan Ulusal Futbol Ligi (NFL) final maçı; Super Bowl’u canlı olarak izleyebilecek. 

Amerikan televizyon tarihinin en fazla izlenen programı Super Bowl’un, Türk Hava Yolları uçaklarında canlı yayınlanacak olmasıyla ilgili görüş bildiren Türk Hava Yolları Genel Müdür (Pazarlama ve Satış) Yardımcısı Ahmet Olmuştur; “Misafirlerimizi sadece dünyanın en fazla ülkesine taşımıyor, aynı zamanda yolcu deneyimini en üst düzeyde yaşayacakları bir uçuş kurgulamayı hedefliyoruz. Yolcularımıza binlerce metre yükseklikte, Super Bowl ile Amerikan futbolu deneyimini yaşatacak ve aynı zamanda yeni reklam filmimizi de bu yayında onlarla ilk kez buluşturacak olmaktan oldukça heyecanlıyız.” dedi.

Türk Hava Yolları, küresel havacılık sektörünün en saygın değerlendirme kuruluşlarından Skytrax tarafından verilen “Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi”, “En İyi Business Class İkram Servisi” ve “En İyi Business Class Özel Yolcu Salonu İkramı” ödüllerini de elinde bulunduruyor. Uçaklarında, 800’den fazla TV programı içeriği, 700’ü aşkın müzik albümü, 7 adet uçak içi canlı TV yayını, “betimlemeli altyazılı” ve “betimlemeli seslendirme” teknikleri kullanılan 11 engelsiz filmle birlikte 23 farklı dilde içerik bulunan Planet uçak içi eğlence sistemi üzerinden hizmet veren havayolu, Business sınıftaki yolcularına 5 saat üzeri uçuşlarda Samsung Galaxy S2 tablet, tüm uzun hatlarda ise Denon kulaklık takdim ediyor.

THY o finali canlı yayınlayacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

tebrikler ~ 2 yıl önce
thy ile birkez daha gurur duydum. sadece türkiyenin değil tüm dünyanın hava yolu şirketi.sırf ülkemizde ilgi az diye ne gerek var canım? yapmadan bu vizyonu göstermeleri takdire şayan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tufan ~ 2 yıl önce
pazarlama iletişimi okuyun diyen arkadaş kriz zamanların da ilk önce kamu giderlerinin azaltılması gerektiğini ve ohal de isen hele kıt kaynaklarla rasyonel hareket etmek gerektiğini bil öğren hayatında uygula biraz okuyun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Reklam Nedir? ~ 2 yıl önce
Tufan Bey, genel eleştiri "bu dönemde ne reklamı" mantığında olduğu için buna açıklık getirdim. Şirketin marka imajını umursamadığı bir gelecekte gelirleri de düşecektir. Kamu harcamalarını daraltsanız da genişletseniz de bu gerçek daimidir.
enefel ~ 2 yıl önce
evet gerçekten çok merakla bekliyorduk bu finali. I

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Reklam Nedir? ~ 2 yıl önce
Şirketlerin reklama ayırdığı bütçeler kriz döneminde daha da artar, artmalıdır. Reklamlar sizin için savurganlık olabilir ama açın biraz pazarlama iletişimi okuyun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000