16 Kasım 2013, Cumartesi 10:03:20

THY MÜDÜRÜ BİLAL YILDIZ KONUŞTU

Dün Airporthaber’de yayınlanan THY Elazığ Müdürü Bilal Yıldız’a ilişkin habere yönelik eleştirilere Yıldız’dan cevap geldi.
  • Ya millet şu elazığ meydanına dokunmayın bu meydana dokunan yanar daha anlamadınız mı elazığ meydanı adamı yer uzak durun cesareti olan varsa denesin görsün ne entrikalar var neler var neler he bunu herkes biliyor merak etmeyin valisi milletvekili ............
  • GARİP AMA BİR O KADAR ACAYİP THY ÇALIŞANLARI HER ZAMAN HAVAALANININ SAHİBİ ZANNETMİŞTİR KENDİNİ GÜYA ÇOK KURALCILAR OLAY TAMAMEN KİŞİSEL MÜFETTİŞ İKEN UÇAKTAN İSTASYONA BİNMİŞ İSTASYONDAN TRENE BİNMİŞ TRENDE MAKİNİST OLMUŞ GÖREVİNİ ŞAŞIRMIŞ DİREKSİYONU! KIRMIŞ RAYDAN ÇIKMIŞ KAYAYA ÇARPMIŞ ÇARPMIŞ ALLAH ŞİFA VERSİN TİZ ZAMANDA ŞİFA GÖRE.... BU ARADA OLAY GENEL MÜDÜRLERE BAKANLARA KADAR TAŞINMIŞ ONLAR GEREĞİNİ YAPMIŞ SIRA MAHKEMEYE KALMIŞ SAYIN HAKİMLERİMİZ DE GEREĞİNİ ŞÜPHESİZ YAPAR.
  • kocaseyittede el altından kımleri işe almış yanında ıkı tane bayan neden sekreter olarak gorev yapıyor ..bunlarda araştırılsın derim ben. daha neler var neler..kocaseyitide karıştırması yakındır..
  • Şimdiye kadar neredeydiniz

Dün Airporthaber’de yayınlanan THY Elazığ Müdürü Bilal Yıldız’a ilişkin habere yönelik eleştirilere Yıldız’dan cevap geldi.

İşte Bilal Yıldız’ın Airporthaber’e gönderdiği o açıklama:

İki gündür bu sayfadan edepsizce hakaret ve beddua eden bazı sahte yorumculara ve özellikle “3 yıldır nerdeymiş? “ sorusuna cevabımdır:

Dönemin Elazığ DHMİ Müdürü Mehmet Kaya’nın, Müdürlüğümüzün yani THY Elazığ Müdürlüğünün bilgisi ve izni dışında THY uçaklarına yaptığı kayıtsız ve usulsüz bagaj yüklemelerini, tespit ederek İl Havaalanı Güvenlik Komisyonuna/Elazığ Valiliği’ne ve THY üst yönetimine bildirdiğim için,  yani havacılık güvenlik kurallarını uygulayarak ve şirket çıkarlarını esas alarak, görevimi yaptığım için cezalandırıldıktan sonra, Genel Müdür Temel Kotil, makamına çağırarak tarafıma bizzat yaptığı açıklamada; DHMİ Genel Müdürünün çirkin şantajını gizleme gereği bile duymaksızın, “DHMİ Genel Müdürü Orhan Birdal baskı yaptı, dayanamadık sizi görevden aldık.” İfadesini kullanmıştır.

Geçen 3 yıl içinde,yazılı şikayet ve dilekçe sunduğum  idari makamlar sırasıyla: THY deki sıralı amirlerimin yanısıra, Temel KOTİL, Hamdi TOPÇU ve TEKNİK AŞ. Genel Müdürü İsmail DEMİR.( Elazığlı), Elazığ Valiliği, SHGM Genel Müdürü Bilal EKŞİ,Başbakanlık Teftiş Kurulu Başkanlığı,ÇSGB Teftiş Kurulu Başkanlığı,Çalışma Bakanı Faruk ÇELİK,Ulaştirma Bakanı Binali YILDIRIM.
Bütün bu yazılı şikayetlerden sonuç alamadım,(Hepsinin belgeleri mahkemeye sunulmuştur)

Bu arada, 2011 yılında, Başmüfettişlik Müktesebi davası, 1,5 yıl sonra da  THY ve sorumlu üst yöneticileri ile Orhan BİRDAL hakkında manevi tazminat davası açtım. Çalışırken yaptığım bu yazılı şikayetler ve açtığım davalar neticesinde işten atılmakla tehdit edildim. Vazgeçmeyince Geçtiğimiz Temmuz ayı başında da işten atıldım.En son olarak da 3. Davayı (işe iade davası) açtım.  

Kamuoyuna   duyurulur. Saygılarımla...
Bilal YILDIZ

 

THY MÜDÜRÜ BİLAL YILDIZ KONUŞTU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (75)

Aman Ha ~ 4 yıl önce
Ya millet şu elazığ meydanına dokunmayın bu meydana dokunan yanar daha anlamadınız mı elazığ meydanı adamı yer uzak durun cesareti olan varsa denesin görsün ne entrikalar var neler var neler he bunu herkes biliyor merak etmeyin valisi milletvekili ............

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GEDREMT ~ 4 yıl önce
GARİP AMA BİR O KADAR ACAYİP THY ÇALIŞANLARI HER ZAMAN HAVAALANININ SAHİBİ ZANNETMİŞTİR KENDİNİ GÜYA ÇOK KURALCILAR OLAY TAMAMEN KİŞİSEL MÜFETTİŞ İKEN UÇAKTAN İSTASYONA BİNMİŞ İSTASYONDAN TRENE BİNMİŞ TRENDE MAKİNİST OLMUŞ GÖREVİNİ ŞAŞIRMIŞ DİREKSİYONU! KIRMIŞ RAYDAN ÇIKMIŞ KAYAYA ÇARPMIŞ ÇARPMIŞ ALLAH ŞİFA VERSİN TİZ ZAMANDA ŞİFA GÖRE.... BU ARADA OLAY GENEL MÜDÜRLERE BAKANLARA KADAR TAŞINMIŞ ONLAR GEREĞİNİ YAPMIŞ SIRA MAHKEMEYE KALMIŞ SAYIN HAKİMLERİMİZ DE GEREĞİNİ ŞÜPHESİZ YAPAR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kocaseyit ~ 4 yıl önce
kocaseyittede el altından kımleri işe almış yanında ıkı tane bayan neden sekreter olarak gorev yapıyor ..bunlarda araştırılsın derim ben. daha neler var neler..kocaseyitide karıştırması yakındır..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
CİMBOM ~ 5 yıl önce
Şimdiye kadar neredeydiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000