07 Aralık 2012, Cuma 17:34:57

THY MEZAR-I ŞERİF'E UÇACAK

Türk Hava Yolları önümüzdeki dönemlerde uçacağı noktaları açıkladı...
  • Bence Mezare-Sherif ucusu cok guzel ve akilli bir karardir.haftada bir kere de olsun cok önemlidir.Ben kesinlikla destekliyorum, bir sekilde Turklerin yogun oldugu G.Turkistana bir hizmet sayilir. Baglarimiz daha da derinlesir. Saygilarimla/Ali
  • Bence THY Malezya seferlerine geç kalmadan baslamalı uzak doğunun yolcu figürleri çok yüksek bu pastadan hızlı bir sekilde faydalanmalı.
  • naci bey'in yorumunu okudum.bir dönem kendisiyle çalıştım.ondaki gözlem ve analiz yeteneği asker kökenli olmasından kaynaklanıyor. yıllarca orta asyada kaldı,afganistana taliban zamanında gitti.yerel dillerini bilir.şirketimizin böyle genç ve başarılı,korkusuz bir yönetici arkadaşımızla çalışması gerektiğine inanıyorum.tabi kendisini ne der,ne yapar orasını bilemem.Mezar'ı Şerif türkmen ve özbekin bol olduğu bir yer.ama teknik,adam bulma,çalıştırma o çağdışı yerlerde çok zor.kesinlikle halen can güvenliği olmayan bir yerdir.General Dostum bile terk etti,gerisini düşünün.Allah çalışacaklara yardım etsin.yolcu bulur mu? pek ala bulur.şirketimiz karar almışsa vardır bir hikmeti diye düşünüyorum.bunu da zaman gösterir.
  • bu kadar da olmaz.sırf hat sayıları artsın hava atalım diye olmadık yerlere hat açıyorlar.çad mış meazrışerif miş. gerçekten komik.

Türk Hava Yolları'ndan yapılan açıklamada şöyle denildi:

Ortaklığımız Yönetim Kurulu'nca, uçak müsaitliğine ve izinlere bağlı olarak Malezya'nın başkenti Kuala Lumpur'a, Çad'ın başkenti Ndjamena'ya, Nepal'in başkenti Kathmandu'ya, Afganistan'da Mezar-ı Şerif'e, Güney Sudan'da Juba'ya, Azerbaycan'da Lenkeran'a ve Almanya'da Friedrichshafen'a tarifeli yolcu seferleri başlatılmasına karar verilmiştir.

THY MEZAR-I ŞERİF'E UÇACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Ali ~ 5 yıl önce
Bence Mezare-Sherif ucusu cok guzel ve akilli bir karardir.haftada bir kere de olsun cok önemlidir.Ben kesinlikla destekliyorum, bir sekilde Turklerin yogun oldugu G.Turkistana bir hizmet sayilir. Baglarimiz daha da derinlesir. Saygilarimla/Ali

Yanıtla

Kalan karakter 1000
G.S ~ 5 yıl önce
Bence THY Malezya seferlerine geç kalmadan baslamalı uzak doğunun yolcu figürleri çok yüksek bu pastadan hızlı bir sekilde faydalanmalı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
no name ~ 5 yıl önce
naci bey'in yorumunu okudum.bir dönem kendisiyle çalıştım.ondaki gözlem ve analiz yeteneği asker kökenli olmasından kaynaklanıyor. yıllarca orta asyada kaldı,afganistana taliban zamanında gitti.yerel dillerini bilir.şirketimizin böyle genç ve başarılı,korkusuz bir yönetici arkadaşımızla çalışması gerektiğine inanıyorum.tabi kendisini ne der,ne yapar orasını bilemem.Mezar'ı Şerif türkmen ve özbekin bol olduğu bir yer.ama teknik,adam bulma,çalıştırma o çağdışı yerlerde çok zor.kesinlikle halen can güvenliği olmayan bir yerdir.General Dostum bile terk etti,gerisini düşünün.Allah çalışacaklara yardım etsin.yolcu bulur mu? pek ala bulur.şirketimiz karar almışsa vardır bir hikmeti diye düşünüyorum.bunu da zaman gösterir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
komik ~ 5 yıl önce
bu kadar da olmaz.sırf hat sayıları artsın hava atalım diye olmadık yerlere hat açıyorlar.çad mış meazrışerif miş. gerçekten komik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000