29 Şubat 2012, Çarşamba 15:10:37

THY LEVEL 4 EĞİTİMLERİNE BAŞLIYOR

Danimarka medyasında Türk pilotların İngilizce yetersizliğiyle ilgili çıkan haberlerden sonra iyice tartışma konusu olan yabancı dil yeterliliği en çok THY'de ses getirmişti.
  • Ayjet mezunu ingilizceye gerek duymadan 15000 soruyu ezberler ve pilot olur... Hemde hezarfen limanında... Bırakın bu isleri söyledim tekrar söylüyorum sınavları icao yada jaa yapsın. Ha turk shgm jaa ha İngiliz jaa riyakarliklar ortaya çıksın. Shgm nin tabi ayrımcılığı bazı astronotlar için...bu sınav ya olacak ya olacak...
  • Eğitim ilanın daha ilk cümlesinde bile gramer ve mantık hataları var. İnşallah eğitim daha iyi olur.
  • bi kazaları daha olur,pilotun level4 seviyesinde olmadığı kanıtlanır.o zaman akılları başlarına gelir.işler böyle yürüyo çünkü.illa başlarına bi bele gelecek ondan sonra önlem alınacak.
  • atc'lerin ingilizce durumu nedir acaba?
Pilotlarını İngilizce sınavdan geçiren THY, şimdi de ICAO'nun koyduğu Level-4 seviyesindeki eğitimlere başlayacağını duyurdu.

Türk Hava Yolları Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi'nde başlayacağı duyurulan ve ICAO'nun uluslararası standart olarak koyduğu Level-4 seviyesindeki İngilizce yeterliliği THY'yi harekete geçirdi.

THY, kendi bünyesindeki uçuş akademisinde pilot adaylarına ICAO'nun Level-4 seviyesindeki İngilizce eğitimlerine başlayacağını duyurdu. Uçuşların daha güvenli gerçekleştirilmesi amacıyla uygulanması istenen Level-4 seviyesi ile ilgili eğitimlere THY Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi de başlıyor.THY LEVEL 4 EĞİTİMLERİNE BAŞLIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Misafir ~ 6 yıl önce
Ayjet mezunu ingilizceye gerek duymadan 15000 soruyu ezberler ve pilot olur... Hemde hezarfen limanında... Bırakın bu isleri söyledim tekrar söylüyorum sınavları icao yada jaa yapsın. Ha turk shgm jaa ha İngiliz jaa riyakarliklar ortaya çıksın. Shgm nin tabi ayrımcılığı bazı astronotlar için...bu sınav ya olacak ya olacak...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Eğitim ilanın daha ilk cümlesinde bile gramer ve mantık hataları var. İnşallah eğitim daha iyi olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
bi kazaları daha olur,pilotun level4 seviyesinde olmadığı kanıtlanır.o zaman akılları başlarına gelir.işler böyle yürüyo çünkü.illa başlarına bi bele gelecek ondan sonra önlem alınacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
atc'lerin ingilizce durumu nedir acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000