28 Nisan 2010, Çarşamba 14:09:16

THY, LeMan'a kapak olursa...

Türk Hava Yolları, Leman Dergisi’ne kapak oldu.
  • LEMANDA BÜYÜK HARFLERLE YAZDIGI İÇİN YAZIYORUZ.LEMAN BİZİ SAVUNUR SİZ KRAVATLULİ CAHİLLER İÇİN BİR KARİKATÜR ÇİZER İNŞLLAH.
  • Mesajlarınızı yazarken lütfen Türkçe kurallarını öğrenin ve büyük harfle yazı yazmayın. Hem cahilliktir hem de ayıptır.
  • Bence espriyi THY yi kötülemek hariç her konuya endeksliyebilirsiniz. Bir tek THY ile alakası yok. Burada bazı yorumcuların anlayış farklılıkları göze çarpıyor. Hayatımız toz-dumandır demek sadece pilotlar adına değil tüm Türk vatandaşlarını hiçvediyor. Yalanda değil hani:)
  • leman söylenenler gibi bir dergi değil. THY nin sponsor olduğu dönemde kalkıpta ayakta alkışlayan, yanlışı okurlarına karamizahla gösteren ve baştakilere ödediği tazminatlar için 'keşke onları çocuk esirgeme kurumuna bağışlasalar' diye kapak yapmaktan çekinmeyen dergidir. Nasrettin Hocadır. okuyucusunu, gülerken düşündürendir. Anca düşünebiln kişinin anlayacağı bir dergidir ki mizah zaten düşünmeyi hedefleyen bir araçtır. Esprinin altındaki gerçeği ise düşünüp çözebilenler keşke yorum yapsalardıda gerim gerim gerilmeseydik...

15 Nisan’da İzlanda’daki Eyjafjallajokull yanardağının patlaması sonrası Avrupa hava sahasının kapatılması ünlü Leman Dergisi’ne kapak oldu.

 

Bol dumanlı hava sahası başlığıyla verilen karikatürde, Barcelonalı ünlü futbolcu Messi ile THY pilotunun diyaloğu yer alıyor.

 

İşte o güldüren karikatür…

THY, LeMan'a kapak olursa...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 8 yıl önce
LEMANDA BÜYÜK HARFLERLE YAZDIGI İÇİN YAZIYORUZ.LEMAN BİZİ SAVUNUR SİZ KRAVATLULİ CAHİLLER İÇİN BİR KARİKATÜR ÇİZER İNŞLLAH.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Mesajlarınızı yazarken lütfen Türkçe kurallarını öğrenin ve büyük harfle yazı yazmayın. Hem cahilliktir hem de ayıptır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bence espriyi THY yi kötülemek hariç her konuya endeksliyebilirsiniz. Bir tek THY ile alakası yok. Burada bazı yorumcuların anlayış farklılıkları göze çarpıyor. Hayatımız toz-dumandır demek sadece pilotlar adına değil tüm Türk vatandaşlarını hiçvediyor. Yalanda değil hani:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
leman söylenenler gibi bir dergi değil. THY nin sponsor olduğu dönemde kalkıpta ayakta alkışlayan, yanlışı okurlarına karamizahla gösteren ve baştakilere ödediği tazminatlar için 'keşke onları çocuk esirgeme kurumuna bağışlasalar' diye kapak yapmaktan çekinmeyen dergidir. Nasrettin Hocadır. okuyucusunu, gülerken düşündürendir. Anca düşünebiln kişinin anlayacağı bir dergidir ki mizah zaten düşünmeyi hedefleyen bir araçtır. Esprinin altındaki gerçeği ise düşünüp çözebilenler keşke yorum yapsalardıda gerim gerim gerilmeseydik...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000