21 Aralık 2012, Cuma 13:46:22

THY KAMERUN'A BAŞLADI

Türk Hava Yolları, 216. nokta ve 96. ülke olan Yaounde ve Douala‘yı da uçuş hatları arasına dahil etti.
  • SEN PARANI AL YAŞA YA ÇALIŞANLAR ONLARDA SALLA SALLAKİ DEVLET KAR ETSİN ACABA NE KADAR MAAŞ ALIYORSUNUZ BUNU KAMUOYUNA AÇIKLASANIZA AMA UNUTMA BU İNSANLARIN AHI SENİ YAKACAK NEREYE GİDERSEN GİT ALLAH,TAN KAÇIŞ YOK
  • allah nazardan saklasin baskanimi,ceo dedigin boyle olur,karizmasi yeter.
  • Kardesim e baydan baktim fiyat onemli degil ama ebaydan bulamadim kaliteli buyuk 777 link atar misin sana zahmet
  • Çin, İngiltere, Fransa gibi kapitalist devletlerin Afrika'yı istila etmesinden ve oranın halkını sömürmesinden bahsediyorken aynı cümle içerisinde nasıl oluyor da biz de Afrika'da olmalıyız diyebiliyorsun?? Senin bu söylediğinin diğer ülkelerin yaptığından ne farkı kaldı?? Ayrıca Afrika piyasasını ve ihtiyaçlarını bu kadar net görüp, analiz ettiysen buyur kendin git yap da biz de görelim burada böyle atıp tutmakla akıl vermekle olmuyor o işler!! Afrika'dan önce kendi ülkendeki eksikleri, yanlışlıkları, sömürülenleri, sen evinde yatarken sokakta donarak ölen insanları araştır onlara destek ol da bi işe yara!! Bırak Afrika'yı Afrikalılar düşünsün! NOKTA!!

Türk Hava Yolları  Kamerun’un başkenti Yaounde ve ikinci büyük kenti aynı zamanda liman şehri olan Douala’ya olan seferlerine başladı.

Afrika’ya Açılan bu hatlarla birlikte Türk Hava Yolları Afrika kıtasındaki uçuş noktasını  33’e yükseltti.

THY KAMERUN'A BAŞLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

SEN AL ~ 5 yıl önce
SEN PARANI AL YAŞA YA ÇALIŞANLAR ONLARDA SALLA SALLAKİ DEVLET KAR ETSİN ACABA NE KADAR MAAŞ ALIYORSUNUZ BUNU KAMUOYUNA AÇIKLASANIZA AMA UNUTMA BU İNSANLARIN AHI SENİ YAKACAK NEREYE GİDERSEN GİT ALLAH,TAN KAÇIŞ YOK

Yanıtla

Kalan karakter 1000
nazar ~ 5 yıl önce
allah nazardan saklasin baskanimi,ceo dedigin boyle olur,karizmasi yeter.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
B773 ~ 5 yıl önce
Kardesim e baydan baktim fiyat onemli degil ama ebaydan bulamadim kaliteli buyuk 777 link atar misin sana zahmet

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camaroth rumuzluya ~ 5 yıl önce
Çin, İngiltere, Fransa gibi kapitalist devletlerin Afrika'yı istila etmesinden ve oranın halkını sömürmesinden bahsediyorken aynı cümle içerisinde nasıl oluyor da biz de Afrika'da olmalıyız diyebiliyorsun?? Senin bu söylediğinin diğer ülkelerin yaptığından ne farkı kaldı?? Ayrıca Afrika piyasasını ve ihtiyaçlarını bu kadar net görüp, analiz ettiysen buyur kendin git yap da biz de görelim burada böyle atıp tutmakla akıl vermekle olmuyor o işler!! Afrika'dan önce kendi ülkendeki eksikleri, yanlışlıkları, sömürülenleri, sen evinde yatarken sokakta donarak ölen insanları araştır onlara destek ol da bi işe yara!! Bırak Afrika'yı Afrikalılar düşünsün! NOKTA!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000