20 Temmuz 2012, Cuma 16:47:49

THY KABİNE TAZE KAN

Türk Hava Yolları Uçuş İşletme Başkanlığı ilk part time hosteslerini mezun etti…
  • THY calismak gercekten kotu mu? basvuru yaptim malisef olumsuz sonuclandi cok zoruma gitti
  • arkadaşlar bişi sorcam yaaa.şimdi ben de kabin memuru olmak istiyorum da artık kabin memurlarını 1.500 tl ye mi çalıştırıyorlar?eğer öyleyse ne zamana kadar bu paraya çalıştırıyorlar?aaaa çok şaşırdım.biri bana ne olur açıklasın...teşekkürler...
  • kesinlikle katılıyorummm aldıgım maas umrumda da degil millet bu paraları kazanmak için bu sıcakta tarla işine gidiyor ne zorluklar cekiyor kolay iş yok ayrımcılık yaparak heves kacırmaya calısmayın biz bu şirkete emek verdik güvendik onlarda bize aynı şekilde yarı yolda bırakıcak degiliz işimizi en iyi sekilde yapıcaz herkesten daha iyi takdir yine yöneticilerimizdir gereksiz yorumlarınızla can sıkmayın
  • Calisma ozaman calisma! Zorla kabin memuru olanida yeni yeni duymaya basladik ne bu ya! Millet hicmetcilik yapiyor cocuguna bakmak icin ev temizliyor vs agzini acmiyor. Yapilan isi hepimiz biliyoruz yok A321 de ucun gorun 4 bacak ucun gorun gunuzu. İyi ozaman oturdugun yerden 4000 lira alacak bir is bulun kendinize. Disarda bir suru insan bu is icin okulunu okuyor okul okumayanlar ozel kurslarla kendini gelistirmeye calisiyor onun bunun torpiliyle giriyorsunuz sonra ay 4 bacak ucamam cok yorucu bilmeme. Yapmayin kardesim sizin yuzunuzden havacilik sektoru berbat bir su istediginde yolcu kufur etmis gibi bakiyordunuz isin o senin. Millet bu sicakta amelelik yapiyor sesi cikmiyor. Cok biliyorsaniz her dakka uni mezunuyuz diyosunuz gidin ozaman kendi bolumunuuzn isini yapinda bu is icin okuyan kursa giden insanlar gelsin yapsin bu isi. AFERİM BUNCA OLUMSUZLUGA PART TİME ARKADASLARA DEVAM EDİN! gorende her dakka emergency yasaniyor sanicak yapilan belli sanki matematik problemi cozuyorlar.

Türk Hava Yolları bugün çok önemli bir konuda ev sahipliği yaptı. Özellikle eylem sürecinde işten çıkarılan 305 personelin işten çıkarılmasından sonra çok sık gündeme gelen part time hostesler bugün mezun oldu.

Mezuniyet törenine THY Kabin Hizmetleri Başkanı Emine Lim, Uçuş Eğitim Başkanı Sedat Şekerci, Kabin Operasyon Müdürü Ayşen Pakpınar ve Kabin Eğitim Müdürü Nevin Çolak katıldı.

THY’nin Florya’daki Uçuş İşletme Başkanlığı’nda 4 sınıfta eğitim gören toplam 70 kabin memuru bugün mezun olarak sertifikalarını aldı. THY Kabin Hizmetleri Başkanı Emine Lim tarafından takdim edilen sertifikalarını alan genç kabin memurlarını aileleri de yalnız bırakmadı.

Oldukça heyecanlı oldukları gözlenen THY’nin yeni hostesleri sertifika töreninden sonra pasta kesiminde buluştu. Mutluluklarını aileleri ile paylaşan genç adaylar, oldukça mutlu olduklarını ve THY’ye uzun yıllar hizmet etmek istediklerini ifade ettiler.

6 aylık bir çalışma sürecinden sonra kadrolu olmaya hak kazanacak olan part time kabin memurlarının uçuşlarda görev almaya başladıkları öğrenildi.
THY KABİNE TAZE KAN

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (142)

Esra ~ 5 yıl önce
THY calismak gercekten kotu mu? basvuru yaptim malisef olumsuz sonuclandi cok zoruma gitti

Yanıtla

Kalan karakter 1000
derya ç. ~ 6 yıl önce
arkadaşlar bişi sorcam yaaa.şimdi ben de kabin memuru olmak istiyorum da artık kabin memurlarını 1.500 tl ye mi çalıştırıyorlar?eğer öyleyse ne zamana kadar bu paraya çalıştırıyorlar?aaaa çok şaşırdım.biri bana ne olur açıklasın...teşekkürler...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
part time ~ 6 yıl önce
kesinlikle katılıyorummm aldıgım maas umrumda da degil millet bu paraları kazanmak için bu sıcakta tarla işine gidiyor ne zorluklar cekiyor kolay iş yok ayrımcılık yaparak heves kacırmaya calısmayın biz bu şirkete emek verdik güvendik onlarda bize aynı şekilde yarı yolda bırakıcak degiliz işimizi en iyi sekilde yapıcaz herkesten daha iyi takdir yine yöneticilerimizdir gereksiz yorumlarınızla can sıkmayın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
4-5 bacak diyenler yapma cik ozaman begenmiyorsaniz bu isi isteyenler yapsin. ~ 6 yıl önce
Calisma ozaman calisma! Zorla kabin memuru olanida yeni yeni duymaya basladik ne bu ya! Millet hicmetcilik yapiyor cocuguna bakmak icin ev temizliyor vs agzini acmiyor. Yapilan isi hepimiz biliyoruz yok A321 de ucun gorun 4 bacak ucun gorun gunuzu. İyi ozaman oturdugun yerden 4000 lira alacak bir is bulun kendinize. Disarda bir suru insan bu is icin okulunu okuyor okul okumayanlar ozel kurslarla kendini gelistirmeye calisiyor onun bunun torpiliyle giriyorsunuz sonra ay 4 bacak ucamam cok yorucu bilmeme. Yapmayin kardesim sizin yuzunuzden havacilik sektoru berbat bir su istediginde yolcu kufur etmis gibi bakiyordunuz isin o senin. Millet bu sicakta amelelik yapiyor sesi cikmiyor. Cok biliyorsaniz her dakka uni mezunuyuz diyosunuz gidin ozaman kendi bolumunuuzn isini yapinda bu is icin okuyan kursa giden insanlar gelsin yapsin bu isi. AFERİM BUNCA OLUMSUZLUGA PART TİME ARKADASLARA DEVAM EDİN! gorende her dakka emergency yasaniyor sanicak yapilan belli sanki matematik problemi cozuyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000