15 Şubat 2013, Cuma 12:09:11

THY KABİN MEMURU UYKU HASTALIĞINA YAKALANDI!

Görev için gittiği Afrika’da çeçe sineğinin ısırması sonucu uyku hastalığına yakalanan Türk Hava Yolları’nda görevli kabin memuru Ece Taşan yattığı hastanede, hastalığına çare olacak ilacın Türkiye’ye getirilmesini bekliyor.
  • bu hastalıgın tedavisi kolombiya da 10 günde kendinize getirirler sizi güney amerika yerlileri bu hastalıktan kurtulmak için koka yapragı çignerlerdi......
  • Sizin maksadiniz Thy yonetimini elestirmek mi ?Cesitli yerlerde acilan turk okullariyla zemzemle muslumanlikla bu olayin ne alakasi var?Iste nerde kaybediyorsunuz?Thy yonetimi ne kadar cahil orumcek kafali firsatci ise sizlerde her firsatta thy yonetimi uzerinden din ve dindarlara turke islama ait kininizi kusacak kadar igrencsiniz.Icki ictikce sekste sinirsiz yasadikca modernlestigini zanneden dunku koylu kezbanin ayin basinda iki kurus para gorunce solugu reina da alan kredi karti magduru beyinsizleri
  • Şimdi birde rapor aldı diye işten atarlar:(
  • Allahım acil şifalar versin ve bizlerden de uzak eylesin bu hastalığı...

THY’de görevli Kabin Memuru Ece Taşan geçtiğimiz günlerde görev için Afrika’ya gitti. Kabin memuru Taşan’ı burada çeçe sineği ısırdı. Sineğin ısırması sonucu uyku hastalığına yakalanan kabin memuru Taşan, ailesi tarafından Taksim’deki Özel Alman Hastanesi’ne kaldırıldı. Hastaneye kaldırılan Ece Taşan, sosyal paylaşım sitesi Twitter’den hastalığına ilişkin bilgi vererek hastalığına çare bulunacak ilacın bulunması için yardım istedi.

GANA’DA İLAÇ BULUNDU AMA !..

Ece Taşan ve ailesi bir sineğin ısırması sonucu başlayan uyku hastalığı için Türkiye’de ilacı bulunmadığı için başta Afrika olmak üzere Avrupa’da ilaç bulmak için yakınlarıyla irtibata geçti. Aile, hastalığa çare olacak ilacı Gana’da buldu ancak ilaç uçağa alınmayınca ilaç İstanbul’a gelemedi. Aile bu sefer Fransa’da da bu ilacın olduğunu öğrendi. Taşan ailesi şimdi bu ülkeden gelecek ilacı beklemeye başladı.

“ACİL İLACIMI BULUN”

Uyku hastalığına yakalanan ve sağlık durumu hakkında sosyal paylaşım sitesi Twitter’den bilgi veren kabin memuru Ece Taşan, şöyle yardım çağrısında bulundu:“Yıllarca ’uyku böceği mi ısırdı, yok efendim uyku böcegi oldun’ diye diye kendimi ısırttırdım.Ama bu kadar kötü birşey olduğunu bilsem demezdim" "Suramin veya pentamidin ilaclarini bulabilen bana acil olarak ulassin lutfen. RT!"

"Acil ilacimin bulunmasi gerekmektedir. Fransa’da bulundugu soyleniyor.Hangi sehir nerdedir bu yarin netleşicek.Afrika ulkelerinde daha yaygın Afrika’dan aldığım bi parazit vucuduma yayılmadan engellemek lazım. Zamanla yarış"

ÇEÇE SİNEĞİ

Çeçe sineği ilk bakışta karasineğe benzeyen, küçük ama çok zararlı bir sinek . Uyku hastalığını bulaştırmasıyla bilinen bu kan emici sineğin,Glossina cinsini oluşturan yaklaşık 21 türü vardır. Türlerin çoğu Afrika’da, Sahra Çölü’nün güneyinde yaşar ve uyku hastalığını yapar. (HaberGazete)

THY KABİN MEMURU UYKU HASTALIĞINA YAKALANDI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

escobar ~ 5 yıl önce
bu hastalıgın tedavisi kolombiya da 10 günde kendinize getirirler sizi güney amerika yerlileri bu hastalıktan kurtulmak için koka yapragı çignerlerdi......

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Orumcek kafa ~ 5 yıl önce
Sizin maksadiniz Thy yonetimini elestirmek mi ?Cesitli yerlerde acilan turk okullariyla zemzemle muslumanlikla bu olayin ne alakasi var?Iste nerde kaybediyorsunuz?Thy yonetimi ne kadar cahil orumcek kafali firsatci ise sizlerde her firsatta thy yonetimi uzerinden din ve dindarlara turke islama ait kininizi kusacak kadar igrencsiniz.Icki ictikce sekste sinirsiz yasadikca modernlestigini zanneden dunku koylu kezbanin ayin basinda iki kurus para gorunce solugu reina da alan kredi karti magduru beyinsizleri

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
Şimdi birde rapor aldı diye işten atarlar:(

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Geçmiş olsun ~ 5 yıl önce
Allahım acil şifalar versin ve bizlerden de uzak eylesin bu hastalığı...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000