27 Şubat 2018, Salı 00:33:51

THY kabin ekipleri uzun kuyruklar oluşturdu

Türk Hava Yolları (THY), kabin ekiplerinin boy-kilo ölçümü işlemleri sırasında aşırı yoğunluk yaşanıyor.
  • Simdi benim boyum 1.72 cm bi 5 yıl sonra fark etsinlerki küçüldüm :) oldum 1.69 cm . Beni iştenmi durdurucaksınız ? Peki 168 cm le işe giren erkek kmler ?
  • Hava sen projedir hava sen üst akıldır. Thy işçisini bölüp, her iki sendikayı da baraj altinda bırakıp, thy işçisini sendikasızlaştırma projesidir. Hava sen in 4---5 bini geçmeyeceğini biliyorlar. Bu sayı yakalandığında HAVA IŞ baraj altında kalacak ve Tam bu anda şirket gözdağı ile hava sen e geçişler te bıçak gibi kesilecek. EN KOTÜ SENDİKA BILE SENDIKASIZLIKTAN IYIDIR. DAHA KÖTÜ NE OLABİLİR Kİ ZIRVASINI SORUYORSANIZ DÖNÜN ÖZELE BAKIN GÖRÜRSÜNÜZ. O SORUYU PİLOT SORAR VE PILOT IÇIN EVET EN KÖTÜSÜ BU. AMA EY KABİN; BU GÜNLER SENIN IÇİN CENNET, SENDIKASIZ GÜNLERİN BAŞLARSA MUMLA ARARSIN HAVA İŞ. YANDAŞ DA OLSA Mevcut sendikana sahip çık
  • Mulakatlari futbol sahasinda yapsinlar,yoksa hic bir yere sigmazlar, basarilar,.
  • En baştan saat düzenlemesi bu şekilde olup memur saatinde ölçmek için diretmeselerdi böyle yığılma yaşanmazdı. Misal benim 21 Şubat'a dek mesai saatleri içinde uçuşum yoktu ve kimse kusura bakmasın 7 gün geldiğim alana boş günümde de gelemem. Bir çok arkadaşımın da bu sebeple gecikmiş olabileceğini düşünüyorum. Biz normal bir iş yapmıyorken normal düzene uymamız bekleniyor. 10000 kişiyi de bir cihazla ölçmeye kalkarsanız aprona çıkar o kuyruk.

Türk Hava Yolları (THY), kabin ekiplerinin boy-kilo ölçümü işlemleri sırasında aşırı yoğunluk yaşanıyor.

Atatürk Havalimanı apron hekimlik binasında yapılan boy-kilo ölçüm işlemi 19 Şubat tarihinden itibaren 28 Şubat tarihine kadar haftaiçi 07.00-12.00, 13.00-14.30, 15.00-18.00 ve 19.00-22.00 saatleri arasında gerçekleştiriliyor. 

Uçuşları nedeniyle vakit bulamayan Türk Hava Yolları kabin görevlileri akşam saatlerinde boy-kilo ölçümü için gelince aşırı yoğunluk yaşandı. 

THY kabin ekipleri uzun kuyruklar oluşturdu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (67)

S/S ~ 4 ay önce
Simdi benim boyum 1.72 cm bi 5 yıl sonra fark etsinlerki küçüldüm :) oldum 1.69 cm . Beni iştenmi durdurucaksınız ? Peki 168 cm le işe giren erkek kmler ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mühim olan ~ 4 ay önce
Mühim olan boy değil işlevi :) Çalışıyormu ona bakacaksın :)
Pide kuyrugu ~ 4 ay önce
Ekmek çıktıııı,itmeyin ya :)
Projedir ~ 4 ay önce
Hava sen projedir hava sen üst akıldır. Thy işçisini bölüp, her iki sendikayı da baraj altinda bırakıp, thy işçisini sendikasızlaştırma projesidir. Hava sen in 4---5 bini geçmeyeceğini biliyorlar. Bu sayı yakalandığında HAVA IŞ baraj altında kalacak ve Tam bu anda şirket gözdağı ile hava sen e geçişler te bıçak gibi kesilecek. EN KOTÜ SENDİKA BILE SENDIKASIZLIKTAN IYIDIR. DAHA KÖTÜ NE OLABİLİR Kİ ZIRVASINI SORUYORSANIZ DÖNÜN ÖZELE BAKIN GÖRÜRSÜNÜZ. O SORUYU PİLOT SORAR VE PILOT IÇIN EVET EN KÖTÜSÜ BU. AMA EY KABİN; BU GÜNLER SENIN IÇİN CENNET, SENDIKASIZ GÜNLERİN BAŞLARSA MUMLA ARARSIN HAVA İŞ. YANDAŞ DA OLSA Mevcut sendikana sahip çık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
trole ~ 4 ay önce
yandas da olsa sendikana sahip cik hemi:)) trollugun de sinirlarini zorlamissin
Anonim ~ 4 ay önce
Sen bir zavallısın
Grr ~ 4 ay önce
Mulakatlari futbol sahasinda yapsinlar,yoksa hic bir yere sigmazlar, basarilar,.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
K/M ~ 4 ay önce
En baştan saat düzenlemesi bu şekilde olup memur saatinde ölçmek için diretmeselerdi böyle yığılma yaşanmazdı. Misal benim 21 Şubat'a dek mesai saatleri içinde uçuşum yoktu ve kimse kusura bakmasın 7 gün geldiğim alana boş günümde de gelemem. Bir çok arkadaşımın da bu sebeple gecikmiş olabileceğini düşünüyorum. Biz normal bir iş yapmıyorken normal düzene uymamız bekleniyor. 10000 kişiyi de bir cihazla ölçmeye kalkarsanız aprona çıkar o kuyruk.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ne diyon ~ 4 ay önce
Hacı sen ne diyon
Ne diyon diye yazana ~ 4 ay önce
Sen git pepe izle aklın ermez böyle konulara
doğru ~ 4 ay önce
diyo hacı asıl sen ne dion
Ly ~ 4 ay önce
Aynen de öyle oldu . Boş günümde gelmek is te mi yo ruuuum

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000