13 Ocak 2015, Salı 17:39:41

THY İSG'DEN STUTTGART'A UÇACAK

Türk Hava Yolları, Sabiha Gökçen'den uçtuğu noktalara bir yenisi daha eklendi. THY'nin Almanya'daki yeni uçuş noktası Stuttgart oldu.
  • Bence bu haberi yapan havacilikdan birsey anlamiyor,isg diye iata kodu görmedim
  • Ben hep diorum , Thy sabiha gokcene yuklencegine Antalyaya HUB acsin .... Antalyanin potansiyeli Sabiha gokcenden cok daha iyi.1-2 ucakla baslayan firmalar simdi toplu siparislerle ugrasiyorlar ... Pgs , Onur zaten antalyayi 2.Hub olarak kulaniyorlar ....
  • İSG diye bir kısaltma yoktur, Sabiha Gökçen'in IATA kodu SAW'dır.
  • Tebrik ederim. Çok büyüdüler... Japonyadaki yerel bir ALAN dan kölne uçuş bizden başka hiç kimse yapamaz:) bir de ISG nin pisti 4900 ft, o pistten kalkıp kölne kadar uçacak tayyare yok. Teknik stopları nerede yapacaklar acaba?

Türk Hava Yolları'nın (THY), İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan uçtuğu noktalara bir yenisi daha eklendi.

Kısa bir süre önce Sabiha Gökçen-Köln seferlerini açıklayan THY, bu kentin yanı sıra Almanya'nın Stuttgart kentine de sefer başlatacak.

Türk Hava Yolları'nın, Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Stuttgat'a 27 Nisan'da 4 frekans olarak başlatacağı seferlerin 25 Mayıs itibariyle 7'ye, 3 Temmuz itibariyle de 11'e çıkarılacağı öğrenildi.

THY İSG'DEN STUTTGART'A UÇACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Bence bu haberi yapan havacilikdan birsey anlamiyor,isg diye iata kodu görmedim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Ben hep diorum , Thy sabiha gokcene yuklencegine Antalyaya HUB acsin .... Antalyanin potansiyeli Sabiha gokcenden cok daha iyi.1-2 ucakla baslayan firmalar simdi toplu siparislerle ugrasiyorlar ... Pgs , Onur zaten antalyayi 2.Hub olarak kulaniyorlar ....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İSG ne ki? ~ 4 yıl önce
İSG diye bir kısaltma yoktur, Sabiha Gökçen'in IATA kodu SAW'dır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fatih ~ 2 yıl önce
Isg japonyadaki bir havaalanina aittir o yuzden sabiha gokcen isg yi kullanamiyor yani saw da
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Tebrik ederim. Çok büyüdüler... Japonyadaki yerel bir ALAN dan kölne uçuş bizden başka hiç kimse yapamaz:) bir de ISG nin pisti 4900 ft, o pistten kalkıp kölne kadar uçacak tayyare yok. Teknik stopları nerede yapacaklar acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000