18 Eylül 2012, Salı 10:46:57

THY İLE SUNEXPRESS UÇAĞI ÇARPIŞTI

İstanbul-Hamburg seferini yapan THY’ye ait Airbus 321 tipi uçak Hamburg Havaalanı’nda körüğe yanaşırken SunExpress Havayolları uçağına çarptı.
  • Uçakların kokpitin de kesin TGS den birileri vardı o anda... yoksa çarpışma falan olmazdı.. Adamlar uçaklara çarpmayınca birbirlerine çarpıyorlar..
  • Sunexpresste kokpit sikayetlerin fuzuli kismlari yanit bulurken , esas sorun olan dusen kalite , kazanc ve artan is yuku sikayetlerinin cevaplaadigini tum piyasa biliyor. Kimse zorla calismiyordur ancak havacilarin gonulden baglandigi sirketlerinin daha iyiye gitmelerini istemeleri kadar dogal bir icgudu olamaz. Calisanlarina deger verilmedigini hisseden sahislar sitemlerini dile getiriyorlar. Lutfen biraz destek olalim . Ne olursa olsun sxs te calisanlar bizim pilotlarimiz isci arkadaslarimiz. Haklarini aramalarina destek olalim.
  • Yonetimin ahini alan calisanlardan dolayi basina problem geliyor olmasin sirketin acaba ? Profesyonel destegi ihtiyac gercegi gormeyenlere goremeyenlere gerklidir . Bence siz bir gorunseniz daha iyi olur. Calisanlar mutsuz efendim . Hersey olur.
  • hemen bu astronotların lisansını iptal edeceksin..buğün yerde çarpışan yarın havadada çarpışır

Türk Hava Yolları uçağı Almanya’nın Hamburg kentinde talihsiz bir kaza yaşadı. Kaptan pilot Hakan Bayram ve ikinci pilot Mehmet Murat Başbarut idaresindeki uçak, İstanbul-Hamburg seferi sonunda körüğe yanaşırken körükte duran SunExpress uçağına çarptı.

THY’ye ait TC-JRS kuyruk tescilli Airbus 321 tipi uçak ve o sırada hemen yan körükte bulunan SunExpress Havayolları’nın Boeing 737-800 tipi uçağı, kaza sırasında hafif şekilde hasar aldı. Kanat ucu hasar alan 180 yolculu THY uçağı seferden çekildi. Yolcular bir başka uçakla Hamburg’dan İstanbul’a getirildi.

©AirportHaber.com ÖZEL

THY İLE SUNEXPRESS UÇAĞI ÇARPIŞTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (52)

İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Uçakların kokpitin de kesin TGS den birileri vardı o anda... yoksa çarpışma falan olmazdı.. Adamlar uçaklara çarpmayınca birbirlerine çarpıyorlar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Merci ~ 6 yıl önce
Sunexpresste kokpit sikayetlerin fuzuli kismlari yanit bulurken , esas sorun olan dusen kalite , kazanc ve artan is yuku sikayetlerinin cevaplaadigini tum piyasa biliyor. Kimse zorla calismiyordur ancak havacilarin gonulden baglandigi sirketlerinin daha iyiye gitmelerini istemeleri kadar dogal bir icgudu olamaz. Calisanlarina deger verilmedigini hisseden sahislar sitemlerini dile getiriyorlar. Lutfen biraz destek olalim . Ne olursa olsun sxs te calisanlar bizim pilotlarimiz isci arkadaslarimiz. Haklarini aramalarina destek olalim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Airiner a yazan arkadasa ~ 6 yıl önce
Yonetimin ahini alan calisanlardan dolayi basina problem geliyor olmasin sirketin acaba ? Profesyonel destegi ihtiyac gercegi gormeyenlere goremeyenlere gerklidir . Bence siz bir gorunseniz daha iyi olur. Calisanlar mutsuz efendim . Hersey olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dako ~ 6 yıl önce
hemen bu astronotların lisansını iptal edeceksin..buğün yerde çarpışan yarın havadada çarpışır

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000