02 Aralık 2008, Salı 08:29:11

"THY İLE NEW YORK'A!"

Hürriyet Gazetesi yazarlarından Cengiz Semercioğlu, THY'nin 777'lerini değerlendirmeye almış...
  • Yaw 340'ın C Class ını bile konforlu bulmayan vatandaş bize daha konforlu tecrübelerini de yazabilir mi lütfen??Konfor nasıl oluyormuş öğrenelim.NewYork uçuşu;özellikle de business class hizmeti dünyadaki tüm havayolları içinde (THY olarak)en iyiler arasındadır bunun somut göstergesi de THY nin gerek ikram gerekse hizmet alanında aldığı ödüllerdir.Daha iyi olabileceği konusunda kesinlikle hemfikirim ama konforlu değildi diyen maalesef cehaletini çok belli etmiş olur ve bizim oralarda buna abesle iştigal derler.saygılarımla...
  • Amerıkan imalatı ile Avrupa imalatı arasında gece gündüz gibi fark vardır b777 de lüksü yaşarsınız hava şirketinin hizmeti extra lüksü getirir
  • herseyi bildigini sanan adami kose yazari yapip gaz verirsen ustune iste bole mal mal yorumlar yazar sana.777 ne oldugundan ck anliyomus gibi
  • cengiz efendi, senin icin Kelebek mobilya'dan cek yat siparis etmisler, business class'a onu koyacaklarmis sen ucacagin zaman.
  • B777 A340 dan daha ekonomik olup uzak uçuşlar için daha verimlidir. Konfor konusu uçağın kendisi ile ilgili olamaz. Uçağı işleten uçak şirketi konforu (hangi sınıfta olursa olsun) kendi istek ve çıkarları yönünde düzenler.
  • boeing 777, airbus 330 yada 340 tan neden daha konforlu anlamis degilim
  • sevgili airporthaber eleştirileri yayınlamıyorsunuz ama inaninki bu eleştirilerim daha iyi olmanız için.. lütfen ilk günlerdeki gibi objektif olun.. haberlerde çok fazla tashih ve kelime hataları yapılıyor haberi yayınlamadan önce bir kişinin bir kez daha okumasını öneririm size.. saygılarımla..

Boeing 777 efsane 'uçak' olarak anılıyor havacılık sektöründe. Uzun menzilli uçuşlar için kullanılıyor. 300-400 koltuk kategorisine sahip uçak kategorisinde lider konumda.

THY bu uçaklardan almaya karar verdi

6 tane uçak alacağı söyleniyor. İkinci uçak 3 ay sonra diğer uçaklar ise takip eden aylarda filoya katılacak. Ancak THY'nin 777'yi kullanacak pilotu yok.

Hemen panik olmayın canım, filoda bugüne kadar 777 olmadığı için kullanacak pilot da yoktu. Boeing'in gödereceği ekiplerden bunun eğitimini alacak pilotlar. Özellikle New York'a uçacak yolcuların bu habere çok sevineceğine eminim.

THY Airbus'larla uçuyordu New York'a ve business'i bile konforlu değildi.

777'lerle uzun uçuşlar keyifli hale gelecek gibi...Cengiz Semercioğlu
Hürriyet / Kelebek

"THY İLE NEW YORK'A!"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Nokta ~ 10 yıl önce
Yaw 340'ın C Class ını bile konforlu bulmayan vatandaş bize daha konforlu tecrübelerini de yazabilir mi lütfen??Konfor nasıl oluyormuş öğrenelim.NewYork uçuşu;özellikle de business class hizmeti dünyadaki tüm havayolları içinde (THY olarak)en iyiler arasındadır bunun somut göstergesi de THY nin gerek ikram gerekse hizmet alanında aldığı ödüllerdir.Daha iyi olabileceği konusunda kesinlikle hemfikirim ama konforlu değildi diyen maalesef cehaletini çok belli etmiş olur ve bizim oralarda buna abesle iştigal derler.saygılarımla...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ANTİK ~ 10 yıl önce
Amerıkan imalatı ile Avrupa imalatı arasında gece gündüz gibi fark vardır b777 de lüksü yaşarsınız hava şirketinin hizmeti extra lüksü getirir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
canarsie climb ~ 10 yıl önce
herseyi bildigini sanan adami kose yazari yapip gaz verirsen ustune iste bole mal mal yorumlar yazar sana.777 ne oldugundan ck anliyomus gibi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
C/CL ~ 10 yıl önce
cengiz efendi, senin icin Kelebek mobilya'dan cek yat siparis etmisler, business class'a onu koyacaklarmis sen ucacagin zaman.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çağdaş ~ 10 yıl önce
B777 A340 dan daha ekonomik olup uzak uçuşlar için daha verimlidir. Konfor konusu uçağın kendisi ile ilgili olamaz. Uçağı işleten uçak şirketi konforu (hangi sınıfta olursa olsun) kendi istek ve çıkarları yönünde düzenler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yeba ~ 10 yıl önce
boeing 777, airbus 330 yada 340 tan neden daha konforlu anlamis degilim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
emr ~ 10 yıl önce
sevgili airporthaber eleştirileri yayınlamıyorsunuz ama inaninki bu eleştirilerim daha iyi olmanız için.. lütfen ilk günlerdeki gibi objektif olun.. haberlerde çok fazla tashih ve kelime hataları yapılıyor haberi yayınlamadan önce bir kişinin bir kez daha okumasını öneririm size.. saygılarımla..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000