15 Nisan 2015, Çarşamba 11:30:33

THY İLE GÖZEN ANLAŞTI!

Gözen Havacılık ile THY arasında, personel geçişini önlemek için centilmenlik anlaşması imzalandı. THY’ye geçmek isteyen çalışanların hayalleri suya düştü.
  • Gözen sınav yapıyor baraji gecemiyenleri ekip şefi seciyor neden sinav yapiyirsun baraji gwcenlerin hakını gözetmiyeceksin illada torpilmi gerek
  • Kravatlı ve fularlı modern kölelik . . .
  • Gözen holding ile thy anlaşmışsa daha geçen ay thy de eğitime alınan personellere ne diyecekler çok merak ediyorum:) Gözen güvenlikte az personelle hatta olmayan personelle çok iş yaptığınız yada yapar gibi gösterildiğiniz doğrudur.Çılgınca shiftler yazılır ve sosyal hayatın ne olduğunu unutursunuz hatta 11 saat olması gereken dinlenme süresinin de bazen verilmediği olur 15 günde 3 off bazen 4 off derler işe alırken sonra 15 günde 3 off hayal olur yalvartırlar resmen şikayet edersen de beğenmiyorsa kapı orda derler ki zaten sen zombi olmuşsundur iş arayacak fırsatın bile yoktur ancak böyle havalimanındaki çevrenden duyarsın...
  • Geçelim Tk ile anlaşmasını da bu şirketin AYT istasyonundaki pazarlama müdürünün alnından öpmeli. O küçük dağları ben yarattım diye gezinen şefleri ile nasıl o kadar şirketle anlaşabiliyorlar gerçekten hayretler içerisindeyim. Tamam insanların dış görünüşleri ya da fiziksel özellikleri ile insan kıyaslanmaz. Bu konuda eşeklik ettiğimi biliyorum ama uzun boylu gözlüklü olan şef konuşmaktan aciz soru soruyorsun ne dediği anlaşılmıyor. Bir diğeri kekeme onu da geçtik. Kiminle muhattap olmalıyız arkadaş.

Gözen Havacılık ile THY arasında, personel geçişini önlemek için centilmenlik anlaşması imzalandı. THY’ye geçmek isteyen çalışanların hayalleri suya düştü.

Gözen Havacılık, son dönemde şirketten THY’ye geçen çalışan sayısında artış yaşanınca çareyi THY ile centilmenlik anlaşması yapmakta buldu.

Gözen’de yetişen personelin, daha iyi şartlar sunan THY’ye geçişini engellemek için iki şirket arasında ortak bir çalışma başlatıldı. Operasyon Müdürü Ali Evren, bir liste hazırlayarak THY İnsan Kaynakları ile geçişlerin önlenmesi için irtibata geçti.

THY’nin açtığı son kabin memuru alımı ilanına çok sayıda Gözen çalışanının başvuruda bulunduğu tespit edildi.

THY ile yürütülen görüşmeler sonrası bu başvuruların kabul edilmemesi kararı alındı. Listede adı bulunanlar tek tek elendi. THY ile Gözen arasındaki bu anlaşma çalışanların tepkisini çekti ve her iki şirketi de çalışma hakkını ihlal ettiği suçlamasında bulunuldu.

©AirportHaber

THY İLE GÖZEN ANLAŞTI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (95)

Cevher kardan ~ 6 ay önce
Gözen sınav yapıyor baraji gecemiyenleri ekip şefi seciyor neden sinav yapiyirsun baraji gwcenlerin hakını gözetmiyeceksin illada torpilmi gerek

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gözen ~ 7 ay önce
Kravatlı ve fularlı modern kölelik . . .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
slave ~ 1 yıl önce
Gözen holding ile thy anlaşmışsa daha geçen ay thy de eğitime alınan personellere ne diyecekler çok merak ediyorum:) Gözen güvenlikte az personelle hatta olmayan personelle çok iş yaptığınız yada yapar gibi gösterildiğiniz doğrudur.Çılgınca shiftler yazılır ve sosyal hayatın ne olduğunu unutursunuz hatta 11 saat olması gereken dinlenme süresinin de bazen verilmediği olur 15 günde 3 off bazen 4 off derler işe alırken sonra 15 günde 3 off hayal olur yalvartırlar resmen şikayet edersen de beğenmiyorsa kapı orda derler ki zaten sen zombi olmuşsundur iş arayacak fırsatın bile yoktur ancak böyle havalimanındaki çevrenden duyarsın...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AYT ~ 1 yıl önce
Geçelim Tk ile anlaşmasını da bu şirketin AYT istasyonundaki pazarlama müdürünün alnından öpmeli. O küçük dağları ben yarattım diye gezinen şefleri ile nasıl o kadar şirketle anlaşabiliyorlar gerçekten hayretler içerisindeyim. Tamam insanların dış görünüşleri ya da fiziksel özellikleri ile insan kıyaslanmaz. Bu konuda eşeklik ettiğimi biliyorum ama uzun boylu gözlüklü olan şef konuşmaktan aciz soru soruyorsun ne dediği anlaşılmıyor. Bir diğeri kekeme onu da geçtik. Kiminle muhattap olmalıyız arkadaş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000