06 Temmuz 2012, Cuma 12:01:58

THY İKİ ÜLKEYE KÖPRÜ OLDU

Türk Hava Yolları’nın Fildişi Sahili’ne başlattığı seferler şimdiden sonuç vermeye başladı…
  • sisirin bakalım ne olacak bu memleketın hali
  • fildişinde yaşayan biri olarak bu ziyaretin gerçekleştirilmesinde emeği geçen Thy yöneticilerine ve türk işadamlarına şahsi başarılarından dolayı teşekkür ederim .ülkemiz adına ve işadamlarımız adına fildişindeki pazardan pay almak adına çok başarılı bir hizmet olmuştur.Başarılarınızın devamını temmenni ederim.
  • hele oğlanın üstündekine hiç başbakan oğluna benziyomu buda güzel mütevazi devlet başkanı ailesi....
  • Boyle saygısızlık ulkem adına rezalet. 2023 hedefini koyanlar boyle elçilere çalışıyorsa hedeflerini gözden geçirsinler.sadaece fildisi degil baska ülkelerde ayni rezalet elçilerimiz gorev yapmıyor sadece noterim yapıyorlar. İlgililerin dikkatine....

THY sürekli olarak artırdığı yurtdışı seferlerine geçtiğimiz günlerde Fildişi Sahili’nden Abidjan’ı da eklemişti. Başlatılan seferler nedeniyle mutluluk duyduğunu ifade eden Fildişi Sahili Başbakanı’nın eşi Ahoussou Kouadio Nee Braud Patricia Monique bugün İstanbul’a geldi.

10 günlük bir seyahat için çocukları ile birlikte Türkiye’ye gelen Başbakan’ın eşi Ahoussou Kouadio Nee Braud Patricia Monique ve İçişleri Bakanı’nın eşi Abedenego Nee Djiro Irene Diako Abidjan seferlerinden dolayı mutluluk duyduklarını ifade etti.

İstanbul’a gelen Monique, Türkiye hakkında çok şey duyduğunu ve 10 gün boyunca seyahatin keyfini çıkaracağını belirterek, “İki ülkenin ilişkileri açısında son derece olumlu bir hamle olmuştur. THY’ye teşekkür ederiz. Bu sefer bizi gerçekten çok mutlu etti” dedi.

 

THY İKİ ÜLKEYE KÖPRÜ OLDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
sisirin bakalım ne olacak bu memleketın hali

Yanıtla

Kalan karakter 1000
fildişi fatihi ~ 6 yıl önce
fildişinde yaşayan biri olarak bu ziyaretin gerçekleştirilmesinde emeği geçen Thy yöneticilerine ve türk işadamlarına şahsi başarılarından dolayı teşekkür ederim .ülkemiz adına ve işadamlarımız adına fildişindeki pazardan pay almak adına çok başarılı bir hizmet olmuştur.Başarılarınızın devamını temmenni ederim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çocukların hale bak ... ~ 6 yıl önce
hele oğlanın üstündekine hiç başbakan oğluna benziyomu buda güzel mütevazi devlet başkanı ailesi....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yuannes ~ 6 yıl önce
Boyle saygısızlık ulkem adına rezalet. 2023 hedefini koyanlar boyle elçilere çalışıyorsa hedeflerini gözden geçirsinler.sadaece fildisi degil baska ülkelerde ayni rezalet elçilerimiz gorev yapmıyor sadece noterim yapıyorlar. İlgililerin dikkatine....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000