24 Aralık 2014, Çarşamba 13:15:10

THY İÇ HATLARDA DA AÇTI

Turkish Airlines Lounge, Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar’dan sonra şimdi İç Hatlar’da da hizmete girdi.
  • personelde kullanmali kendi personeline deger vermeyen tek sirket
  • Sabihada lounge açacağınıza öncelikle kural kaide bilmez ve felsefesi "illa birinimi arayalım" olan thy istasyon müdürü olan hanımı değiştirin.
  • nerede bu lounge? Şimdiki CIP'nin olduğu yer mi terminal binasında mı?
  • ay çok sevindim lounge'ı bi harika zaten thy ile uçmak zevk resmen zevk!

Turkish Airlines Lounge, Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar’dan sonra şimdi İç Hatlar’da da hizmete girdi.

Türk Hava Yolları’nın iştiraklerinden olan Turkish DO&CO’nun işletmesini üstlendiği Lounge İstanbul Sabiha Gökçen özel yolcu salonu bugün açılışının ardından hizmet vermeye başladı.

İstanbul ve Ankara’daki diğer Turkish Airlines Lounge’ları gibi havalimanı terminalinden bağımsız bir girişi olan özel yolcu salonuna, Sabiha Gökçen Havalimanı dışında bulunan Türk Hava Yolları’na ait otoparktan gerçekleşen ring seferleriyle kolayca ulaşabiliyor.

Açılışta konuşan THY Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Akif Konar; 'Dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu şirketiyiz. Hedefimiz en çok şehre uçan şirket olmak. Yoğun olarak çalışıyoruz ancak Sabiha Gökçen yolcularını da unutmuyoruz. Kendilerine böyle bir salon açtığımız için çok mutluyuz. Salonumuz hayırlı olsun' dedi.

Konuşmanın ardından Mehmet Akif Konar, Sabiha Gökçen Havalimanı Mülki İdare Amiri Niyazi Can ve Sabiha Gökçen Havalimanı CEO'su Gökhan Buğday ile birlikte kurdela kesere salonu hizmete açtı.

Sabiha Gökçen Havalimanı İç Hatlar’da bulunan ve 1290 m2’lik bir alana kurulan Turkish Airlines Lounge, Business ve Elite olmak üzere iki farklı konseptte hizmet verecek. Business Class yolcularının ve Elite Plus üyelerinin yararlanabileceği Business salonu 50, Elite ve Classic Plus üyelerinin yararlanabileceği Elite salonu ise 150 kişi kapasiteli. Turkish Airlines Lounge’da sıcak/soğuk yiyecek ve içecek üniteleri, çocuk bakım odası, çocuk oyun odası yer alıyor.

THY SABİHA GÖKÇEN'DEKİ İÇ HAT LOUNGE'INI AÇTI

THY İÇ HATLARDA DA AÇTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
personelde kullanmali kendi personeline deger vermeyen tek sirket

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Lounge? ~ 3 yıl önce
Sabihada lounge açacağınıza öncelikle kural kaide bilmez ve felsefesi "illa birinimi arayalım" olan thy istasyon müdürü olan hanımı değiştirin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
elite plus ~ 3 yıl önce
nerede bu lounge? Şimdiki CIP'nin olduğu yer mi terminal binasında mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
nurella ~ 3 yıl önce
ay çok sevindim lounge'ı bi harika zaten thy ile uçmak zevk resmen zevk!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000