26 Kasım 2014, Çarşamba 13:50:07

THY HOSTESİNİN CESUR POZLARI İŞİNDEN ETTİ!

Türk Hava Yolları’nda 6 yıldan bu yana görev yapan kabin memuru Z.Ş., fotomodellik yaptı, verdiği pozlar nedeniyle de THY’deki işinden oldu.
  • O kız eğer ek iş olarak dini bi takım işlerde bulunsa bu kadar yorum olmazdı gerçek şu ki bnm özgürlüğümün başladığı yerde seninki biter herkes önünden yesin bence ...
  • SİKİNTİ YOK. YAKINDA TYP AÇILACAKMIŞ ORAYA GİDER. TEKNİSYEN OLUVERİR.....:)
  • Yahu bırakın bu kadını üzerine haber yapmayı...Amacı reklamını yapmak gündeme gelmek olduğu belli sizde yazıp gündeme getirerek alet oluyorsunuz Sektörün çok daha önemli konuları var üzerine eğilip yazılıp tartışılacak.
  • İNSANLAR DÜĞÜNLERDE BU POZLARDAN DAHA ÇIPLAK FOTOĞRAFLAR VERİYOR. KIZCAĞIZ EKSTRA BİR ŞEY YAPMAMIŞ SADECE PARA KARŞILIĞI POZ VERMİŞ.THY DE DEĞİL DE BAŞKA BİR YERDE ÇALIŞIYOR OLSAYDI İŞİNDEN Mİ OLACAKTI SANIYORSUNUZ. AMA YAPMASA İYİYMİŞ......

2009 yılından bu yana Türk Hava Yolları’nda kabin memuru olarak görev yapan 128. dönem Z.Ş., fotomodellik yapınca işini kaybetti.

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre kabin memurluğunun yanı sıra profesyonel olarak modellik yapan Z.Ş., verdiği birbirinden cüretkar pozları sebebiyle THY yönetiminin tepkisini çekti. Son olarak İtalya'da bir dergiye kapak olan Z.Ş., kabin memurluğu ile birlikte modellik de yapmak isteyince THY tarafından işten çıkarıldı.

THY bir süre önce sosyal medyada yapılan paylaşımlarla ilgili olarak çalışanların dikkatli olması ve uygunsuz içerikli paylaşımlarda bulunanlar hakkında idari soruşturma başlatacağını duyurmuştu.

İşte THY kabin memurunun birbirinden cesur o pozları:*Fotoğraflar Liberaeva Dergisi'nden alınmıştır

THY HOSTESİNİN CESUR POZLARI İŞİNDEN ETTİ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (347)

Xxx ~ 3 yıl önce
O kız eğer ek iş olarak dini bi takım işlerde bulunsa bu kadar yorum olmazdı gerçek şu ki bnm özgürlüğümün başladığı yerde seninki biter herkes önünden yesin bence ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
LAZ & GAZ ~ 3 yıl önce
SİKİNTİ YOK. YAKINDA TYP AÇILACAKMIŞ ORAYA GİDER. TEKNİSYEN OLUVERİR.....:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Yahu bırakın bu kadını üzerine haber yapmayı...Amacı reklamını yapmak gündeme gelmek olduğu belli sizde yazıp gündeme getirerek alet oluyorsunuz Sektörün çok daha önemli konuları var üzerine eğilip yazılıp tartışılacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
İNSANLAR DÜĞÜNLERDE BU POZLARDAN DAHA ÇIPLAK FOTOĞRAFLAR VERİYOR. KIZCAĞIZ EKSTRA BİR ŞEY YAPMAMIŞ SADECE PARA KARŞILIĞI POZ VERMİŞ.THY DE DEĞİL DE BAŞKA BİR YERDE ÇALIŞIYOR OLSAYDI İŞİNDEN Mİ OLACAKTI SANIYORSUNUZ. AMA YAPMASA İYİYMİŞ......

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000