28 Mayıs 2013, Salı 08:10:13

THY HOSTESİ ÖLÜMDEN DÖNDÜ

İstanbul E-5 karayolunda seyir halindeki bir otomobil aniden yanmaya başladı. Alev topuna dönen araçta bulunan bir kadın yanmaktan son anda kurtuldu.
  • Denizcim çok çok geçmiş olsun, verilmiş sadakan varmış.
  • Geçmiş olsun dileklerini yazan medeni insanlar dışında kalıp SAÇMA SAPAN YAZI VE YORUM YAPANLARI KINIYORUM YAZIKLAR OLSUN
  • Öncelikle çok geçmiş olsun. Dilek Hanım, egosu yüksek, hırslı (ama bir o kadar da yetersiz kalan) biridir. sanırım adalet diyenler bu egodan canı yanmış arkadaşlar. Kötü şey dilememek gerek Allah'a havale edin bence. Hoş değil böyle yazmanız.
  • Dilek gecmis olsun

Olay, dün gece saat 22.00 sıralarında E-5 Karayolu Şişli Talatpaşa Köprüsü altında meydana geldi. THY'de hostes olduğu öğrenilen Deniz Yalaman otomobiliyle Atatürk Havalimanı'na gitmek üzere evinden çıktı. Yalaman'ın aracı seyir halindeyken bir anda yanmaya başladı.


Bunun üzerine Deniz Yalaman alevler içerisindeki otomobilini yol kenarına çekerek araçtan çıktı. Yanmaktan son anda kurtulan kadın durumu itfaiye ve polis ekiplerine bildirdi. (CNN Türk)

THY HOSTESİ ÖLÜMDEN DÖNDÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

67 Mert Güner ~ 5 yıl önce
Denizcim çok çok geçmiş olsun, verilmiş sadakan varmış.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KINIYORUM ~ 5 yıl önce
Geçmiş olsun dileklerini yazan medeni insanlar dışında kalıp SAÇMA SAPAN YAZI VE YORUM YAPANLARI KINIYORUM YAZIKLAR OLSUN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GEÇMİŞ OLSUN ~ 5 yıl önce
Öncelikle çok geçmiş olsun. Dilek Hanım, egosu yüksek, hırslı (ama bir o kadar da yetersiz kalan) biridir. sanırım adalet diyenler bu egodan canı yanmış arkadaşlar. Kötü şey dilememek gerek Allah'a havale edin bence. Hoş değil böyle yazmanız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Deniz ~ 5 yıl önce
Dilek gecmis olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000