03 Mayıs 2017, Çarşamba 13:38:29

THY Hint mutfağını tanıttı

Türk Hava Yolları, dış hatlar CIP Salonu'nda Japon mutfağından sonra bugün de Hint mutfağını yolcularının beğenisine sundu.
  • Ver coşkuyu körili körili koksun herkesssAllahh
  • Abla kizmis baksaniza
  • bu zat, thy'ye ne zaman,nasıl girmiş de sonradan yandaşlar için yaratılan bu müdürlüklerden birine nasıl müdür olmuş,kul hakkı yemiş mi yememiş mi onu da poz vererek açıklasa ya !
  • Eşe dosta destek olmak için ne makamlar bulmuşlar. Yaratıcı THY. Hint mutfağının altında da bon apetit yazıyor. Eyy THY kurumsal biraz vizyon lütfen

Türk Hava Yolları, dış hatlar CIP Salonu'nda Japon mutfağından sonra bugün de Hint mutfağını yolcularının beğenisine sundu.

Dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu Türk Hava Yolları, uçuş gerçekleştirdiği ülkelerin dünyaca ünlü lezzetlerini Lounge İstanbul özel yolcu salonunda misafirlerine sunmaya devam ediyor.

Bayrak taşıyıcı havayolu, geniş uçuş ağını daha yakından tanıtabilmek ve alternatif yiyecek ikramında bulunabilmek amacıyla; geçtiğimiz günlerde Japon mutfağının en ünlü yemeklerinden Teppanyaki ile başlangıç yapmıştı.

Bu hafta itibariyle de Hint mutfağının ünlü “Tavuk Tikka Masala” (yanında Beluga Mercimekli Sos ve Basmati Hint pilavı)  yemeği ile devam eden dünya mutfağı servisleri TURKISH DO & CO’nun marifetli şefleri tarafından hazırlanıyor.

Lounge İstanbul özel yolcu salonunda Çin, Hindistan ve Japonya mutfağının beğenilen yemekleri haftalık rotasyonlar ile yolcuların deneyimine sunuluyor.

Yemeklerin hazırlanması ve sunumu, özel yolcu salonunun üst katında bulunan ızgara standında gerçekleşiyor.

THY'nin yeni hizmeti hakkında açıklamalarda bulunan Türk Hava Yolları Özel yolcu salonu anlaşmalar müdürü Mustafa Şencan; 'Geçtiğimiz haftalarda Japon mutfağıyla başladığımız dünya mutfağına bu hafta da Hint mutfağını ekledik. Yolcularımızdan çok olumlu geri dönüşler alıyoruz. Tabi Hint mutfağımız sadece Hintli yolculara değil dünyanın dört bir yanından ağırladığımız yolcularımızın beğenisine sunuluyor. Gelecek hafta Çin mutfağını da tanıtacağız. Yolcularımızdan gelen talebe göre yeni mutfakları da ekleyebiliriz' dedi.

©AirportHaber


 

THY Hint mutfağını tanıttı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Körili olsun şefim ~ 1 yıl önce
Ver coşkuyu körili körili koksun herkesssAllahh

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yemek guzel degil gibi ~ 1 yıl önce
Abla kizmis baksaniza

Yanıtla

Kalan karakter 1000
torpil airlinessss ~ 1 yıl önce
bu zat, thy'ye ne zaman,nasıl girmiş de sonradan yandaşlar için yaratılan bu müdürlüklerden birine nasıl müdür olmuş,kul hakkı yemiş mi yememiş mi onu da poz vererek açıklasa ya !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Makam ~ 1 yıl önce
Eşe dosta destek olmak için ne makamlar bulmuşlar. Yaratıcı THY. Hint mutfağının altında da bon apetit yazıyor. Eyy THY kurumsal biraz vizyon lütfen

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pöti ~ 1 yıl önce
bonapöti hintçede afiyet olsun demektir cahil!!!

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000