19 Aralık 2014, Cuma 17:22:59

THY HELSİNKİ SEFERLERİNİ ARTIRIYOR

Türk Hava Yolları (THY), haftalık 14 sefer gerçekleştirdiği Helsinki uçuşlarını artıracak.
  • Tgs ye sürekli alım yapılıyor Tgs internet sitesinden başvuru yapman lazım
  • Helsinki'den iki kere Istanbul uçtum, ikisi de kapalı gişeydi. Finlandiya'da inanılmaz suriyeli, Ürdünlü vs var. Bir de finliler iş için Uzakdoğu'ya istanbul aktarmalı gidiyor, finnair ciddi pahalıydı, son zamanlarda değişmediyse
  • TGS YE ALİM VARMİ BİLEN YARDIMCI OLSUN LUTFEN ??
  • Sürekli dolu giden , overbook olan günde 2 sefer vardı.Zaten çoğu transit yolcu istanbula gelişleri akşam 5 ve 10du şimdi sabah seferi ekledi.Sabah 06.30'da Helsinkiden kalkacak yani daha çok transit yolcu demek.Ben bu kadar dolu giden kaç hat var merak ediyorum.THY'nin önce haftada 21'e sonra 28'e çıkarması lazım.

Türk Hava Yolları (THY), haftada 14 uçuş gerçekleştirilen Finlandiya'nın başkenti Helsinki'ye yaptığı seferleri artıracak.

Helsinki Havalimanı işletmecisi Finavia'nın internet sitesinde yaptığı duyuruya göre; 30 Mart 2015 tarihinden itibaren Türk Hava Yolları, haftalık 14 frekans olan bu noktaya yapacağı uçuşları artıracak.

Artış yapılan ilk sefer 30 Mart'ta TSİ 08.35'de gerçekleştirilecek.

THY HELSİNKİ SEFERLERİNİ ARTIRIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Tgs ye sürekli alım yapılıyor Tgs internet sitesinden başvuru yapman lazım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Helsinki'den iki kere Istanbul uçtum, ikisi de kapalı gişeydi. Finlandiya'da inanılmaz suriyeli, Ürdünlü vs var. Bir de finliler iş için Uzakdoğu'ya istanbul aktarmalı gidiyor, finnair ciddi pahalıydı, son zamanlarda değişmediyse

Yanıtla

Kalan karakter 1000
acaba ? ~ 4 yıl önce
TGS YE ALİM VARMİ BİLEN YARDIMCI OLSUN LUTFEN ??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Havacı ~ 4 yıl önce
Sürekli dolu giden , overbook olan günde 2 sefer vardı.Zaten çoğu transit yolcu istanbula gelişleri akşam 5 ve 10du şimdi sabah seferi ekledi.Sabah 06.30'da Helsinkiden kalkacak yani daha çok transit yolcu demek.Ben bu kadar dolu giden kaç hat var merak ediyorum.THY'nin önce haftada 21'e sonra 28'e çıkarması lazım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000